Horoskoop – Esmaspäev 24 august

 Horoskoop – Esmaspäev 24 august
Jäär 21. märts – 20. aprill
Ilmneb võimalus rakendada oma unistusi, romantilisi lootusi ja fantaasiaid. Aktiviseerub loovus ja töövõime. Lähenete uutmoodi armastusele.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Oskate nüüd olla nii, et seltskonnas teid ei märgatagi. Seevastu teie ise panete väikseimaidki detaile tähele. Suhtute kaaslastesse veidi skeptiliselt.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Hea päev suuremate ostude tegemiseks, kinnisvaraga tegelemiseks ja oma materiaalse olukorra parandamise heaks töötamiseks. Suudate olla praktiline.
Vähk 22. juuni – 22. juuli
Tasakaalukate mõjutustega päev, mil suudate tunnetada oma vajadusi ning vältida äärmusi ja ülepingutamist. Suhelge oma kaaslastega ning olge neile toeks.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Edukas päev kõikideks ettevõtmisteks argielus ja karjääris. Võimukandjate leebe suhtumine, preemiate ja autasude saamise võimalus. Reisimine, õppimine.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Teie nõudlikkus võib nüüd ületada igasugused piirid ja nii võite oma kaaslastega kergesti tülli minna. Täna oleks parem hoopis omaette olla!

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Otsite täna kõikvõimalikke mooduseid, kuidas teha oma elu huvitavaks. Teie ekstreemsusevajadus võib viia teid olukorda, millest on raske väljapääsu leida.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Võimalik, et teil tekib täna arusaamatus mõne hiljuti tuttavaks saadud inimesega. Raskused kõikvõimalike kokkulepete ja kompromisside tegemisel.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Täna on päev, mil puutute kokku elu magusama ja meeldivama poolega. Tõenäoliselt puutute kokku inimestega, kes pakuvad teile inspiratsiooni.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Mõjute täna mõistatusliku ja salapärasena. Suudate paremini, kui tavaliselt mõista esoteerilisi teemasid. Võimalik, et saate mõne surmalähedase kogemuse.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Teie meeleolud kipuvad täna äärmustesse. Võite vihastada või solvuda tühiste asjade pärast, samas suudate ka rõõmu tunda väikeste asjade pärast.
Kalad 19. veebruar – 20. märts
Olete nüüd inimeste suhtes skeptiliselt meelestatud. Samas on oht, et te ei suuda vahet teha neil, kes on teie poolt ja kes vastu. Vältige agressiivsust.

Seotud teemad