Horoskoop – Esmaspäev 23 märts

 Horoskoop – Esmaspäev 23 märts
Jäär 21. märts – 20. aprill
Teie tavapärane nostalgiline meeleolu hakkab nüüd taanduma. Muutute tunduvalt realistlikumaks. Teistel on teiega lihtsam suhelda, kui muidu.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Saavutate efektiivsed tulemused eelkõige juhul, kui teete teistega koostööd. Vältige eneseupitamist ning arvestage ka teiste ideede ja plaanidega.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Tänane päev võib materiaalses mõttes teile väga soodsaks kujuneda. Võimalikud ootamatud pakkumised või sponsorlus. Hea aeg oma kodusse investeerimiseks.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Võimalikud keskendumisraskused, mis põhjustatud sisemisest rahutusest. Oht langeda illusioonide maailma. Vältige alkoholi tarbimist, nõrgenenud enesekontroll.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Täna on sobiv päev erimeelsuste lahendamiseks. Suudate olla leplikum, kui tavaliselt ning oskate asju näha ka teiste inimeste vaatevinklist.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Täna on hea päev perekondlikeks ettevõtmisteks. Huvitute eksootilistest roogadest ja mõnusast äraolemisest. Tööasjad jäävad nüüd tahaplaanile.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Hea päev ravikuuri alustamiseks, plaanikohaseks operatsiooniks, teaduslikuks ja loovaks tööks. Kasuks tuleb olla veidi üksi ning vaadata endasse.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Täna on päev, mil võite sattuda seiklustesse ja kogeda midagi sellist, mis muudab teie arusaamu elust ja teie rollist selles. Hea aeg muudatuste tegemiseks.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Kui toetute täna oma sisetundele, siis teete tõenäoliselt ka kõige õigemad otsused antud olukorras. Inimestega suhtlemine läheb ladusamalt, kui tavaliselt.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Võimalik, et puutute täna kokku piirangute ja takistustega. Tulete olukorrast aga kenasti välja juhul, kui täidate kõrvalekaldumatult oma kohustusi.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Hoiate täna kirglikult oma saladusi ja vaateid. Te ei taha avaldada oma mõtteid mitte kellelegi, ehkki nii mõnigi inimene püüab teile lähedale jõuda.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Võimalik, et teile tehakse täna kompliment, mis aitab teie eneseusul tõusta. Saate juurde uut innustust ning teie loomingulisus aktiviseerub.

Seotud teemad