banner

Horoskoop – Esmaspäev 17 juuni

Jäär 21. märts – 20. aprill
Olete täna veidi nukrameelne ja mõtlik, kuid püüdke siiski olla avatud ja rääkige oma tunnetest mõnele usaldusväärsele sõbrale. Hea aeg suurpuhastuseks.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Tänased planeediseisud annavad teile tahtejõudu ja enesekindlust, mis tuleb kasuks suhtlemisele. Suudate selgelt väljendada oma soove ja ideid.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Sündmused võivad võtta ootamatu pöörde ning kontrolli alt väljuda. Kaldute illusiooni, võimalik ebaedu äriasjades. Ebasoodne aeg reisimiseks.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Püüdke täna säästa energiat vaid kõige olulisemate asjade jaoks. Vältige suhtlust, mis on suunatud vaid oma ego upitamisele. Hea aeg intellektuaalseks tööks.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Naudite täna kõikvõimalikke seiklusi. Te lausa ise otsite neid ja püüate oma elu huvitavamaks teha. Rutiinsed tegevused aga ei õnnestu eriti hästi.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Uitate täna oma mõtetes ning teil on raske suhestuda teiste inimestega enda ümber. Igasugune koostöö on nüüd veidi raskendatud. Unistate romantilistel lainetel.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Võimalik, et avastate täna, et olete juba mõnda aega mõne inimese suhtes illusioonis olnud. Nüüd võivad varjatud asjad kergesti päevavalgele tulla.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Tihedad suhted kaaslastega on ebasoovitatavad, kuna see põhjustab energia ja finantsressursside ülekulutamist. Võite minna vastuollu üldtuntud normidega.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Teie väljenduslaad on täna veidi teravmeelme ja sarkastiline. Kuid peaksite siiski olema tähelepanelik oma kaaslaste suhtes, vältige nende tunnete riivamist.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Täna olete oma tunnete väljendamisel tagasihoidlik. Püüdke ilmutada südamlikkust, loobuge jäikusest ja egoismist. Suhtes partneriga arvestage ka tema soovidega.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Olete täna edev ja liiga jutukas. Kipute ennast kiitma ning mõjute seetõttu ebaküpsena. Samas hea aeg pidutsemiseks/lõbutsemiseks. Ülevoolavad tunded.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Võite täna pisiasjade pärast segadusse sattuda. Liigsest konservatiivsusest tulenevalt on teil teiste inimestega raske koostööd teha. Hea päev suurpuhastuseks.

Kommentaarid

kommentaari

Seotud märksõnad
Sulle võivad ka meeldida need ...

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com