banner

Horoskoop – Esmaspäev 17 juuni

Jäär 21. märts – 20. aprill
Olete täna veidi nukrameelne ja mõtlik, kuid püüdke siiski olla avatud ja rääkige oma tunnetest mõnele usaldusväärsele sõbrale. Hea aeg suurpuhastuseks.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Tänased planeediseisud annavad teile tahtejõudu ja enesekindlust, mis tuleb kasuks suhtlemisele. Suudate selgelt väljendada oma soove ja ideid.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Sündmused võivad võtta ootamatu pöörde ning kontrolli alt väljuda. Kaldute illusiooni, võimalik ebaedu äriasjades. Ebasoodne aeg reisimiseks.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Püüdke täna säästa energiat vaid kõige olulisemate asjade jaoks. Vältige suhtlust, mis on suunatud vaid oma ego upitamisele. Hea aeg intellektuaalseks tööks.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Naudite täna kõikvõimalikke seiklusi. Te lausa ise otsite neid ja püüate oma elu huvitavamaks teha. Rutiinsed tegevused aga ei õnnestu eriti hästi.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Uitate täna oma mõtetes ning teil on raske suhestuda teiste inimestega enda ümber. Igasugune koostöö on nüüd veidi raskendatud. Unistate romantilistel lainetel.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Võimalik, et avastate täna, et olete juba mõnda aega mõne inimese suhtes illusioonis olnud. Nüüd võivad varjatud asjad kergesti päevavalgele tulla.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Tihedad suhted kaaslastega on ebasoovitatavad, kuna see põhjustab energia ja finantsressursside ülekulutamist. Võite minna vastuollu üldtuntud normidega.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Teie väljenduslaad on täna veidi teravmeelme ja sarkastiline. Kuid peaksite siiski olema tähelepanelik oma kaaslaste suhtes, vältige nende tunnete riivamist.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Täna olete oma tunnete väljendamisel tagasihoidlik. Püüdke ilmutada südamlikkust, loobuge jäikusest ja egoismist. Suhtes partneriga arvestage ka tema soovidega.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Olete täna edev ja liiga jutukas. Kipute ennast kiitma ning mõjute seetõttu ebaküpsena. Samas hea aeg pidutsemiseks/lõbutsemiseks. Ülevoolavad tunded.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Võite täna pisiasjade pärast segadusse sattuda. Liigsest konservatiivsusest tulenevalt on teil teiste inimestega raske koostööd teha. Hea päev suurpuhastuseks.

Kommentaarid

kommentaari

Tags Related
You may also like