banner

Horoskoop – Esmaspäev 15 aprill

Jäär 21. märts – 20. aprill
Täna on päev, mil soovite eelkõige oma lähedastega intiimselt suhelda. Võõrastele on teil end raske avada. Jätate usaldusväärse isiku mulje.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Lasete ennast teistel inimestel liiga palju mõjutada. Leidke endas mõni tugev külg või omadus ja rõhutage seda. Hinnake oma väärtusi rohkem!

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Täna liiguvad sündmused kiiremini ja ladusamalt, kui tavaliselt. Isegi need asjad, mis on mingil põhjusel seisma jäänud, hakkavad täna lahenema.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Kipute täna tulihingeliselt kaitsma kõike, mis teie isiku jaoks tähtis on. Tunnetate rünnakut ka seal, kus seda tegelikult pole. Ebasoodne aeg suhtlemiseks.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august

Võimalik, et teile näidatakse täna välja suurt poolehoidu ja sümpaatiat. Saavutate kergesti oma eesmärgid. Samuti hakkavad finantsasjad nüüd lahenema.

Neitsi 23. august – 22. september
Teie eneseväljendusoskus on nüüd tunduvalt parem, kui muidu. Suudate vägagi ilmekalt teistele oma läbielamisi esitada, samas kipute veidi liialdama.

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Täna on õhus konfliktsed energiad. Oma suure jutustamishimuga võite tuua endale suuri probleeme kaela, jälgige hoolikalt mida ja kus ütlete.

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Täna kerkivad teie ette seni varjul olnud teemad. Teie ammused unistused ja salajased huvid tulevad nüüd päevavalgele. Üldiselt pigem positiivne aeg.

Ambur 23. november – 21. detsember
Kipute täna veidi endassetõmbunud ja nukker olema. Nostalgilised meeleolud viivad teid minevikumeenutuste juurde. Vältige rahvarohkeid paiku.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Tänased planeediseisud soosivad õppimist, reisimist ja kõikvõimalikke enesearendamisega seotud tegevusi. Olete tavalisest avatum ning mälu on parem.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Teil on raske tunnistada, kui te millestki aru ei saa ning selle tulemusena võivad tekkida vastuolud. Püüdke mitte olla liiga pedantne ja range.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Olete täna optimistlikus meeleolus ning otsite mugavat ja meeldivat olemist. Oht muutuda laisaks ja lasta mööda häid võimalusi, mis teile edu tooksid.

Kommentaarid

kommentaari

Seotud märksõnad
Sulle võivad ka meeldida need ...

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com