Horoskoop – Esmaspäev 15 aprill

 Horoskoop – Esmaspäev 15 aprill
Jäär 21. märts – 20. aprill
Täna on päev, mil soovite eelkõige oma lähedastega intiimselt suhelda. Võõrastele on teil end raske avada. Jätate usaldusväärse isiku mulje.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Lasete ennast teistel inimestel liiga palju mõjutada. Leidke endas mõni tugev külg või omadus ja rõhutage seda. Hinnake oma väärtusi rohkem!

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Täna liiguvad sündmused kiiremini ja ladusamalt, kui tavaliselt. Isegi need asjad, mis on mingil põhjusel seisma jäänud, hakkavad täna lahenema.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Kipute täna tulihingeliselt kaitsma kõike, mis teie isiku jaoks tähtis on. Tunnetate rünnakut ka seal, kus seda tegelikult pole. Ebasoodne aeg suhtlemiseks.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august

Võimalik, et teile näidatakse täna välja suurt poolehoidu ja sümpaatiat. Saavutate kergesti oma eesmärgid. Samuti hakkavad finantsasjad nüüd lahenema.

Neitsi 23. august – 22. september
Teie eneseväljendusoskus on nüüd tunduvalt parem, kui muidu. Suudate vägagi ilmekalt teistele oma läbielamisi esitada, samas kipute veidi liialdama.

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Täna on õhus konfliktsed energiad. Oma suure jutustamishimuga võite tuua endale suuri probleeme kaela, jälgige hoolikalt mida ja kus ütlete.

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Täna kerkivad teie ette seni varjul olnud teemad. Teie ammused unistused ja salajased huvid tulevad nüüd päevavalgele. Üldiselt pigem positiivne aeg.

Ambur 23. november – 21. detsember
Kipute täna veidi endassetõmbunud ja nukker olema. Nostalgilised meeleolud viivad teid minevikumeenutuste juurde. Vältige rahvarohkeid paiku.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Tänased planeediseisud soosivad õppimist, reisimist ja kõikvõimalikke enesearendamisega seotud tegevusi. Olete tavalisest avatum ning mälu on parem.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Teil on raske tunnistada, kui te millestki aru ei saa ning selle tulemusena võivad tekkida vastuolud. Püüdke mitte olla liiga pedantne ja range.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Olete täna optimistlikus meeleolus ning otsite mugavat ja meeldivat olemist. Oht muutuda laisaks ja lasta mööda häid võimalusi, mis teile edu tooksid.

Seotud teemad