Horoskoop – Esmaspäev 13 juuli

 Horoskoop – Esmaspäev 13 juuli
Jäär 21. märts – 20. aprill
Püüdke tööga mitte üle pingutada, täitke ainult igapäevaseid kohustusi, vastasel juhul võimalikud probleemid tervisega. Hea vanade asjade lõpetamiseks.

 

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Täna on oht kasutada oma ressursse valesti, kuna te ei tea ise ka täpselt, mida tahate. Mõistus on rahutu ning otsite midagi uut ja huvitavat.

 

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Oma hooletuse ning hajameelsuse tulemusena võite täna käest lasta nii mõnegi hea võimaluse. Hoidke silmad lahti! Vältige keeruliste otsuste langetamist.

 

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Teie väärtushinnangud ja stiilitaju mängivad ühiskondlikus plaanis tähtsat rolli. Pöörake rohkem tähelepanu armastusele ja ilule. Oht läbi põleda.

 

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Tõenäoliselt suudate olla tähelepanelik ja säilitada külma mõistust ka väga pingelises olukorras. Teie rahulikkus võib aga ärritada mõnda provokaatorit.

 

 

Neitsi 23. august – 22. september
Olete täna optimistlikus meeleolus ning otsite mugavat ja meeldivat olemist. Oht muutuda laisaks ja lasta mööda häid võimalusi, mis teile edu tooksid.

 

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Lähedastele inimsuhetele teie elus on omane intensiivsus. Te pole huvitatud pealiskaudsetest suhetest. Hea päev romantilisteks ettevõtmisteks.

 

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Hindate täna ilu ja turvalisust. Hea päev puhkamiseks, omaette olemiseks ja kodusteks tegemisteks. Materiaalse olukorra ja partnerlussuhete paranemine.

 

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Võimalik, et sõber teeb teile täna ootamatu üllatuse või kutsutakse teid mõnele huvitavale üritusele. Olge valmis ootamatusteks seoses tehnikaga.

 

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Täna on kasulik peatuda ja mõelda oma elu üle järele. Hea aeg vastu võtta tähtsaid otsuseid. Olete tasakaalukas ja rahulik.

 

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Otsite elult midagi täiesti uut. Suurt kasu võib tuua müstilise ning salastatud kirjanduse uurimine, eriti kui olete mures või endast väljas.

 

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Püüdke meenutada, et te pole mitte ainult eraldiseisev indiviid, vaid kuulute ka teatud määral inimrühma, kus teil on kohustused ja vastutus.

Seotud teemad