Horoskoop – Esmaspäev 11 november

Horoskoop – Esmaspäev 11 november
Jäär 21. märts – 20. aprill
Tunnete täna sisemist rahutust ja närvilisust asjade pärast, mis teie elu tulevikus mõjutama peaksid. Püüdke läheneda elule loominguliselt ja olge rahulik!

 


Sõnn 21. aprill – 20. mai
Pöörake nüüd rohkem tähelepanu oma kõnepruugile. Võite mõne mõtlematu lausega kellelegi suurt meelepaha valmistada või siis kogemata saladuse välja lobiseda.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Olete praegu häälestatud romantilisele lainele. Suudate kompleksivabalt väljendada oma tundeid ja võimalik, et sellega äratate nii mõnegi tähelepanu.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Vajadus süveneda filosoofiasse. Olete huvitatud erilistest asjadest, torkate silma originaalsusega ning teile ei meeldi traditsioonilised toimingud.

 


Lõvi 23. juuli – 22. august
Tunnetate jõuvarude taastumist. Ilmneda võib majanduslik kasusaamine või olukorra paranemine ametivaldkonnas. Kuid tuleks hoiduda kõrkusest.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Täna valitsevad innukus ja entusiasm. Teie energeetiline suutlikkus on üle keskmise. Nüüd on hea päev aktiivseks füüsiliseks tegevuseks.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Hajutate oma jõudu mitmesse suunda ning tegelete mitme asjaga samaaegselt. Võib juhtuda, et olete pealiskaudne. Ebasoodne aeg uuteks algatusteks.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Nüüd on hea päev uute ettevõtmiste alustamiseks. Kui lükkate täna käima mõne projekti, siis hakkab see tõenäoliselt väga hoogsalt edasi liikuma.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Suudate täna lisada oma eneseväljendusse sügavust ja salapära. Soodustatud on suhted, milles peate jätma kaaslastele hea ja meeldejääva mulje.

 


Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Õhkond on elektriline. Tunnete palju uut energiat. Peaksite sellele kindlasti väljundi leidma, sest muidu võite saada peavalud või unetu öö.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Olete täna ebamaistel lainetel. Ootamatud inspiratsioonipuhangud viivad teid eemale argipäevamuredest, see on teie psüühikale väga hea kogemus.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Püüdke täna leida võimalus suhtlemiseks ning mõnusaks koosolemiseks, sest üksi olles kipute ennast haletsema ja maha tegema hakkama. Võimalikud psüühikahäired.

admin

Seotud teemad