Horoskoop – Esmaspäev 11 jaanuar

 Horoskoop – Esmaspäev 11 jaanuar
Jäär 21. märts – 20. aprill
Täna võivad tekkida probleemid, mis tingitud sellest, et olete oma tõekspidamistes jäigalt kinni. Püüdke ka teisi kuulata, võite enda jaoks midagi uut leida.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Kipute ennast alahindama ning liiga kergesti loobuma oma unistusest. Püüdke leida sisemist rahu ja otsige suhtlust usaldusväärsete inimestega.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Oma siira avameelsusega võite välja rääkida ideid, mida keegi teine hakkab hiljem enda omaks nimetama. Hea aeg keelte õppimiseks ning muuks eneseharimiseks.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Teie tegevust kontrollib mõistus ning abiks on ka pealehakkamine ja oskus viia ettevõtmine lõpuni. Suudate täna palju kasulikku korda saata.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Tahate kõigest võimalikust osa võtta. Selles võib väljenduda teie mitmekülgsus, kuid teisalt võivad ununeda personaalsed eesmärgid ja kohustused.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Suudate täna kerge vaevaga võita inimeste poolehoidu. Esile tõuseb teie esinemisoskus ning intellekt. Võimalik, et tekib romantiline suhe.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Tänane kosmiline menüü pakub eriti laia valikut ja konkreetselt teie puhul on iga valik positiivne ja vahest isegi romantiline. Kasutage juhust.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Teil tuleks taltsutada oma emotsioone, säilitada jõudu ning loobuda tülitsemisest ja soovist “korda luua”. Kasuks tuleb asketism ja paastumine.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Muutute täna tavalisest pirtsakamaks ning olete väga valiv nii suhetes kui ka muude igapäevaste asjade suhtes. Teil on täna raske rahuldust leida.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Olete täna eriti läbinägelik ja sellega võite häirida nii mõndagi kaaslast. Võimalik, et puutute kokku kellegagi, kes soovib teie üle valitseda.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Pöörake täna suuremat tähelepanu oma töödistsipliinile. Kipute hooletult käituma ning võite olulisi asju unustada. Vältige laenu võtmist ja andmist.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Tõenäoliselt puutute täna kokku sündmustega, millest pole võimalik lihtsalt mõistusega aru saada. Te peaksite rohkem usaldama oma intuitsiooni!

Seotud teemad