banner

Horoskoop – Esmaspäev 11.02

Jäär 21. märts – 20. aprill
Olete täna äärmiselt seltskondlik, kuid samas kipute kõigega veidi liialdama. Teie kohatud ja taktitundetud kommentaarid võivad nii mõndagi inimest ärritada.
Sõnn 21. aprill – 20. mai
Käitute täna tundelise, südamliku ja pehme inimesena. Suudate olla kaastundlikum ja tähelepanelikum, kui tavaliselt. Samas kipute liiga kergesti solvuma.
Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Võimalik, et kogete täna täiesti ootamatult kellegi vastutulelikkust ja siirast abi. Olge valmis seda vääriliselt hindama ja näidake välja oma tänulikkust.
Vähk 22. juuni – 22. juuli
Leidke aega oma lähedaste jaoks ja vanavanemate jaoks. Võimalik, et leiate tähtsaid vastuseid oma praegustele probleemidele just minevikust.
Lõvi 23. juuli – 22. august
Võimalik, et muutute täna veidi kuivaks ja konservatiivseks. Te ei suuda aru saada, kui keegi teeb nalja ning võtate asju liiga tõsiselt.
Neitsi 23. august – 22. september
Õhus võib olla armastust. Ehkki sind ümbritsevad inimesed võivad käituda sinu meelest naljakalt, peaksid püüdma asju ka teises valguses näha.
Kaalud 23. september – 23. oktoober
Olete täna tavalisest rahulikum ning suudate pingelistes olukordades säilitada enesevalitsust. Hea aeg kõikvõimalikeks läbirääkimisteks ja inimsuheteks.
Skorpion 24. oktoober – 22. november
Võite täna mõnele inimesele oma otsekohese jutuga pettumuse valmistada, kuid ärge laske ennast sellest häirida, ausus tuleb alati kasuks.
Ambur 23. november – 21. detsember
Vältige pimesi usaldamist ja olge tähelepanelik nende suhtes, keda te väga hästi ei tunne. Hoidke oma isiklikul varal silm peal. Oht jääda varaste ohvriks.
Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Täna on päev, mil teie võimed ja võimalused aktiviseeruvad ning suudate näha olukorda õiges valguses. Hea päev finantstehinguteks ja suhtlemiseks.
Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Olete täna leplikum ja rahumeelsem, kui tavaliselt. Peate tähtsaks oma kaaslaste suhtumist teisse ning olete valmis arvestama nende arvamusega.
Kalad 19. veebruar – 20. märts
Tänased planeediseisud muudavad teid tavalisest rahulikumaks ning enesekindlamaks. Suudate kenasti hakkama saada endale võetud kohustustega.

Kommentaarid

kommentaari

Tags Related
You may also like