Horoskoop – Esmaspäev 10.02

 Horoskoop – Esmaspäev 10.02
Jäär 21. märts – 20. aprill
Tänu oma avameelsele käitumisele võite täna jõuda selleni, et keegi hakkab teisse vägagi austavalt suhtuma. Kaldute ekstreemsustesse ja äärmustesse.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Kipute täna demonstratiivselt ja väljakutsuvalt käituma. Panete mõnuga ülbitsejaid paika. Samas ärge üle pingutage, olge valmis teravateks tagajärgedeks.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Tänane päev pole soodne organisatoorseks tegevuseks. Kaldute vajuma oma mõtetesse ja unistustesse. Suurenenud on empaatiavõime ning südamlikkus.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Täna tõusevad esile teie suhted ema ja isaga. Kui teil on jäänud midagi klaarimata, siis nüüd oleks just sobiv aeg sellega tegelema hakata!

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Tunnete täna ootamatut huvi oma vanade tuttavate vastu, kellega teil juba ammu ühist kokkupuutepunkti pole. Minevik tõuseb jõuliselt päevakorda.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Näete täna maailma läbi roosade prillide. Kipute samas oma kaaslaseid liigselt usaldama ning võite hiljem pettumuse osaliseks saada. Püüdke leida tasakaal.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Olete tugevasti mõjutatud teiste meeleoludest ja reageerite väga tundlikult ümbruskonna negatiivsusele. Püüdke võtta rahulikult ja olla enesekindlam.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Kipute ennast täna üle hindama ja oma lati väga kõrgele lükkama. Seetõttu on teil raske leida inimest, kes teie arvates oleks vääriline partner.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Kaldute täna oma kaaslasi kahtlustama. Näete tonti ka seal, kus seda tegelikult pole. Püüdke aktiviseerida realistlikku ning kainet mõtlemist.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Tänased sündmused võivad areneda selliselt, et olete sunnitud taganema nendest põhimõtetest, millest siiani nii kõvasti kinni hoidsite. Loobuge ebavajalikust!

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Soodne ajavahemik intellektuaalseks tegevuseks suhtlemiseks,lepingute sõlmimiseks ja reisimiseks. Võite langetada edu põhjustavaid otsuseid.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Võimalik, et muutute täna veidi kuivaks ja konservatiivseks. Te ei suuda aru saada, kui keegi teeb nalja ning võtate asju liiga tõsiselt.
Facebooki kommentaarid

Seotud teemad