Horoskoop – Esmaspäev 04 november

Horoskoop – Esmaspäev 04 november
Jäär 21. märts – 20. aprill
Kaldute kõike liiga südamesse võtma ning leiate igast väikesest asjast midagi isiklikku. Samas oskate olla väga südamlik ja mõistev nõrgemate suhtes.

 


Sõnn 21. aprill – 20. mai
Teie mõtted liiguvad täna eriti kõrgetes sfäärides, tunnete igatsust millegi seletamatu ja täiusliku järele. Hea aeg uurida filosoofiat ja elusaladusi.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Kaksikud 21. mai – 21. juuniTunnete ennast täna kindlalt ning mugavalt. Suudate kontrollida oma emotsioone ka siis, kui keegi püüab teid provotseerida. Hea aeg rahaasjade ajamiseks.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Kipute täna paika pandud plaanidest kõrvale kalduma, mis vahelduse mõttes võib päris hea olla, kuid vältige siiski ka mõttetut aja ja energia raiskamist.

 


Lõvi 23. juuli – 22. august
Võimalikud kokkupõrked lähedaste sõpradega. Vältige jäika suhtumist ja püüdke olla dünaamilisem oma maailmavaadetes. Võtke aega lõõgastumiseks.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Otsite täna midagi erilist ja huvitavat. Olete köidetud isikutest, kellel puudub hirm ekstreemsuste suhtes, püüate ka ise oma piire ületada.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Tänased seisud panevad teid põhjalikult selgeks õppima asju, mida olete edasi lükanud. Võimalik, et satute kokku inimesega, kellega midagi lahendamata jäänud.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Olete füüsiliselt aktiivne. Soodne aeg käsitöö ja spordiga tegelemiseks. Olete initsiatiive, ettevõtlik ja otsustusvõimeline. Püüdke käituda läbimõeldult.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Tõenäoliselt tuleb teil täna tegemist teha apaatsete ja laiskade inimestega või siis olete ise natuke entusiasmitu. Püüdke pooleliolevad asjad lõpule viia.

 


Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar

Ootamatud muutused annavad teile jõudu ning soosivad eneseväljendamist. Tehke seda, mida tunnete enda jaoks vajalik ja hea olevat, nii saavutate edu.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Kaldute täna tegelema mitme asjaga korraga, seetõttu võib juhtuda, et te ei suuda ühtegi tegevust korralikult lõpuni viia. Hea aeg millegi uue õppimiseks.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Lööte täna oma sarkasmi ja terava huumorimeelega nii mõnegi irooniliselt meelestatud inimese lausa pahviks. Suudate edukalt ennast maksma panna.


admin

Seotud teemad