Horoskoop 22 märts

 Horoskoop 22 märts
Jäär 21. märts – 20. aprill
Tervis on teil täna üsna heas korras ning seetõttu ka meeleolu normaalne. Olete valmis katsumusteks ning võimalik, et saate huvitavaid kogemusi.
Sõnn 21. aprill – 20. mai
Võimalik, et satute täna kellegi terava keele ohvriks. Ärge laske ennast tasakaalust välja lüüa, võtke asja üleoleva huumoriga. Hea aeg romantikaks.
Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Algab eneserealiseerimise uus tsükkel. Soodne teha ametialaseid muutusi. Töö annab häid tulemusi, kuid ärge üle pingutage, võtke aega puhkamiseks.
Vähk 22. juuni – 22. juuli
Nüüd on käes aeg, mil peaksite julgelt laskma end kaasa kiskuda lõbusatel ja loomingulistel meeleoludel. Võimalik, et täitub mõni teie unistus.
Lõvi 23. juuli – 22. august
Võite täna tavalisest rohkem raha kulutada. Te ei löö risti ette ka suuremate summade väljakäimisel, eriti juhul, kui see on seotud luksusega.
Neitsi 23. august – 22. september
Kaldute täna tegelema mitme asjaga korraga, seetõttu võib juhtuda, et te ei suuda ühtegi tegevust korralikult lõpuni viia. Hea aeg millegi uue õppimiseks.
Kaalud 23. september – 23. oktoober
Olete täna kahtlustav ja tunnete igast väikesest asjast, et teid rünnatakse. Võite mõjuda oma paranoilisusega pigem koomiliselt. Püüdke olla positiivsem!
Skorpion 24. oktoober – 22. november
Teid on täna lihtne närvi ajada. Võimalik, et keegi naudib teie ülereageerimist ning kasutab seda teie enda vastu. Täna on parem omaette tegutseda.
Ambur 23. november – 21. detsember
Naudite täna teiste inimeste tähelepanu. Püüate oma kaaslasi panna uskuma, et olete erakordselt vapper ja huvitav isiksus. Ettevaatust terariistadega.
Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Olete vastutustundlik ja otsustusvõimeline ning kõik ettevõtmised lõppevad hästi. Soodne aeg oma kohustuste täitmiseks. Võimalik kokkupuude võimukandjatega.
Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Võite täna ootamatult saada selliste inimeste soosingu osaliseks, kellelt te seda iial ei oleks oodata osanud. Teie populaarsus kasvab hetkega.
Kalad 19. veebruar – 20. märts
Võite täna armuda mõnesse oma sõpra, kellega olete siiani lihtsalt hästi läbi saanud. Soodustatud on kõikvõimalikud rahaasjad ja investeerimine.

Seotud teemad