Hiiumaa on esimene maakond, kus kõik vaktsiini soovinud üldhariduskoolide ja lasteaedade töötajad on vaktsineeritud

 Hiiumaa on esimene maakond, kus kõik vaktsiini soovinud üldhariduskoolide ja lasteaedade töötajad on vaktsineeritud

5. aprilli seisuga on Hiiumaal vähemalt ühe doosiga vaktsineeritud kõik seda soovinud üldhariduskoolide, lasteaedade ja -hoidude töötajad.

 

 

Kogu Eesti vaates edenes eelmisel nädalal kõige jõudsamalt kutsekoolide töötajate vaktsineerimine – tänaseks on vaktsineeritud üle 62% vaktsiini soovinud kutsekoolide töötajatest.

 

 

Vaktsiini soovinud lasteaedade ja -hoidude töötajatest on vaktsineeritud veidi enam kui 85%. Üldhariduskoolides on vähemalt ühe doosiga vaktsineeritud 91,2% seda soovinud töötajatest.

 

 

Riiklikus vaktsineerimiskavas käsitletakse haridusvaldkonna töötajaid eesliinitöötajatena. Kuna vaktsiinikogused on piiratud, toimub vaktsineerimine etappide kaupa. Iga järgmise etapi andmekogumise algusest teavitavad Haridus- ja Teadusministeerium ja Eesti Haigekassa sihtrühma töötajaid kirjalikult.

 

 

Korduma kippuvad küsimused haridusvaldkonna töötajate vaktsineerimise kohta on koondatud ministeeriumi veebilehel. Samast saab järele vaadata ka haridustöötajate vaktsineerimise infotunde eesti ja vene keeles.

 

Haridus- ja Teadusministeerium

Seotud teemad