banner

Eesti Loto uueks tunnuslauseks saab „Tähtis pole võit, vaid osavõtt“

Eesti Loto, kes alles hiljuti värskendas oma kodulehe välimust, muudab ära ka oma senise tunnuslause „Võit algab piletist“. Uueks tunnuslauseks saab rohkem lotot iseloomustav „Tähtis pole võit, vaid osavõtt“.

Veel pole teada, kas lisaks kodulehe uuendusele ning uuele tunnuslausele on kavas ka veel mingeid kardinaalseid muudatusi.

Vana tunnuslause ei kirjeldanud lotomängu korrektselt

„Peale kodulehe uuendamist saime aru, et peame Eesti Lotot kui ettevõtet veelgi uuendama,“ märkis AS-i Eesti Loto juhatuse esimees Riina Roosipuu.

„Kui lõime numbrid kokku ja saime aru, et lotomäng on ikkagi hasartmäng ja 99% osalejatest ei võida mitte kunagi mitte midagi, siis saime aru, et peame muutma ära ka oma tunnuslause,“ märkis naine.

Eesti Loto uus tunnuslause.

„Senine tunnuslause, võit algab piletist, oli ausaltöelda eksitav. Piletist algab pigem närvesööv ootamine ja pärast loosimist jääb sellest alles ainult frustratsioon. Uus slogan, tähtis pole võit, vaid osavõtt, kirjeldab lotomängu hulga paremini ja korrektsemalt,“ sõnas Roosipuu.

„Nüüd on inimestel kohe selge, et mingit võitu reaalselt tulemas pole ja alles jääbki ainult suur osalemisrõõm,“ lisas juhatuse esimees.

AS Eesti Loto on loteriide korraldamisega tegelev ettevõte, mis kuulub täielikult Eesti riigile.

Hakka Lugejakirja jälgijaks Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha.

Allikas: Lugejakiri.ee

Kommentaarid

kommentaari

Tags Related
You may also like