Detsembrikuu täiskuu saabub 12.12

 Detsembrikuu täiskuu saabub 12.12

Detsembrikuu täiskuu saabub 12.detsembril kell 7.12 kaksikute tähemärgis. See toob kaasa soovi olla kohal. Kuna see on aasta viimane täiskuu, toob see endaga kaasa kulminatsioonenergiad, muudab meid väga tundlikuks ja omab sügavat tähendust.

 

Nagu täiskuu ikka, toob seegi täiskuu endaga kaas kõrgendatud emotsioonid. Lisaks sellele tunneme me suuremat loomingulist energiat, rõõmu, armastust, vajadust teisi kuulata ja aidata. Teiste aitamisega peab aga ennast kõigepealt tagasi hoidma ja esialgu rahuldama enda vajadused: tuleb kõigepealt ennast armastada, siis saab seda ka teistega jagada.

 

Samuti toob täiskuu endaga kaasa eneseanalüüsi vajaduse. Selleks et liikuda edasi uuele tasemele, peame me teadvustama seda, kes ja kus me praegu oleme ning mõtisklema selle üle kuhu me tahame elus liikuda ja kelleks meid siia on loodud ja mis väärtuste eest seisame. Täiskuu on hea aeg tegeleda oma visioonide ja eesmärkidega, avastada oma sisemine geenius. Praegu on hea aeg mittetoimivad asjad lõpetada ja minna edasi kõigega, mis on meie jaoks loodud. Seekordne täiskuu annab selleks eriti suurt jõudu, kuna on maagilisel 12.12 kuupäeval; ta võimendab intuitsiooni ja teeb meid teadlikuks endast ja avab need tasandid mis olid muidu peidus.

Helista 9001727 vali 15 ja vaatame kuidas mõjub täiskuu just Sulle.

Ennustaja Aglaia

Vaata, kes ennustajatest on hetkel liinil: ennustus.ee

Seotud teemad