banner

Armuelu kevadpuhastus

Suhted on mitmes mõttes nagu majad: nad pakuvad mõnusat peavarju, kuid aeg-ajalt tuleb neid põhjalikult puhastada. Samal ajal kui võtad kodus ette põhjaliku kevadise suurpuhastuse, võiks ju proovida ka oma armuelu veidi värskendada ja tuulutada?

Suhted on mitmes mõttes nagu majad: nad pakuvad mõnusat peavarju, kuid aeg-ajalt tuleb neid põhjalikult puhastada. Samal ajal kui võtad kodus ette põhjaliku kevadise suurpuhastuse, võiks ju proovida ka oma armuelu veidi värskendada ja tuulutada? See on lihtne, lõbus ja võib su suhte kvaliteeti märgatavalt parandada!

Too oma suhtesse romantika tagasi

Kui teie kahe suhe oli veel uus ja värske, tulid sulle ilmselt iseenesest pähe arvukad romantilised tähelepanuavaldused ja väikesed žestid, mis panid su kallima end tundma täiesti erilise ja ainukordsena. Kui kaua aega on möödunud sellest, kui viimati midagi sellist tegid? On tõsi, et enamik paare ei viitsi jännata enam romantikaga, kui suhte esimene faas juba seljataga, kuid see ei tähenda, et nii peakski olema.

Romantika taaselustamine võib teha teie suhtega imet, nii et peaksid selle nimel kindlasti pisut pingutama. See ei pea olema tingimata midagi keerulist: romantiline on juba näiteks lihtne sedel, mille jätad kallima padjale, sõnum, mille saadad lihtsalt niisama, ilma mingi asise põhjuseta, ainult selleks, et öelda, et teda armastad, või oma kaaslasele tema lemmiktoidu valmistamine õhtusöögiks. Iga väike detail läheb asja ette ja võib muuta teie suhte palju õnnelikumaks ja tervemaks.

Veetke koos kvaliteetaega

Võid küll arvata, et veedad oma kallimaga palju aega koos, aga kui palju te selle aja jooksul tegelikult üksteisega tegelete? Kui teie koos veedetud aeg tähendab teleri vaatamist, ajalehtede lugemist, internetis surfamist või sõpradele sõnumite saatmist, ei ole see teie suhte seisukohast sugugi kvaliteetaeg, mida see tingimata vajaks.

Kui olete koos, keskenduge tõepoolest teineteisele ja vältige igasuguseid segajaid. Lülitage teler välja, keerake mobiiltelefoni heli maha ja pange arvuti kinni. See on ainus viis, kuidas teievahelist sidet elus hoida. Suurepärane võimalus teineteisele keskendumiseks on koos jalutamine: nii olete looduses ja värskes õhus ning teil on küllalt aega omavahelist sidet taastada või värskendada.

Minge koos magama

See ei pruugi tunduda kuigi tähtis, kuid samal ajal voodisse minek võib teie suhte kvaliteeti oluliselt mõjutada. Asi ei ole ainult seksis (kuigi seks on iga romantilise suhte oluline osa, nii et peaksite kindlasti pöörama piisavalt tähelepanu ka sellele): asi on ka selles, et koos uinumine on väga lähendav ja ühendav kogemus, mida ei tohiks vältida.

Proovige oma uneaeg sünkroniseerida ja minge voodisse samal ajal, sest see tekitab suurema läheduse tunde. See ei pruugi olla alati võimalik, eriti siis, kui teie töögraafik on väga erinev või kui üks teist on hommikuinimene ja teine paras öökull, kuid proovige koos magama minna nii tihti kui võimalik. Väike vestlus möödunud päevast ja üksteise kaisus uinumine on suurepärane viis armastust pikki aastaid elus hoida.

Meenutage sageli oma elu ilusaid hetki

Minevikus elamine ei ole kunagi hea mõte, kuid oma ühise mineviku parimate hetkede meenutamine on just see, mida suhte värskena ja õnnelikuna hoidmiseks vajate. Õnnelike hetkede meenutamine võib teie suhte kvaliteeti märgatavalt parandada, nii et peaksite seda kindlasti sagedamini tegema.

Uuringud näitavad ka seda, et paarid, kes meenutavad sageli minevikusündmusi, mis neid naerma ajasid, on oma suhtega rohkem rahul. Kui tahad muuta enda ja oma kallima vahelise ühenduse veelgi paremaks, meenuta talle kindlasti seda korda, kui te koos basseini kukkusite ja kuidas tal ujumispüksid selle käigus jalast kadusid… tead ju küll, midagi sellist.

Higistage koos

Seda sa poleks võib-olla arvanud, aga paaridel, kes koos trenni teevad, on palju parem suhe kui paaridel, kes ei tee muud, kui diivanil vedelevad ja teleri kanaleid klõpsivad. Koos matkamine, jõusaalis käimine või rattamatkale minek on tegevused, mis on kasulikud nii tervisele ja üldisele heaolule kui ka teie suhtele.

Koos treenimine tekitab teis tunde, et olete õnnelikumad, tervemad ja rohkem ühenduses, rääkimata tõsiasjast, et see parandab ka teie armuelu. Endorfiinid, mida organism sportimise ajal toodab, õhutavad tugevalt ka kirge, nii et tunnete pärast trenni suurt kihu koos voodisse hüpata ning tõsiasi, et olete füüsiliselt paremas vormis, on sealjuures suureks eeliseks!

Kommentaarid

kommentaari

Seotud märksõnad
Sulle võivad ka meeldida need ...

    Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com