Anneli Lahe: Kuuuurija kasutas mind ära.

 Anneli Lahe: Kuuuurija kasutas mind ära.

Telesaatejuht Anneli Lahe kurtis “Kuuuurija” kõige uuema episoodi treileri üle, kus jäetakse mulje nagu oleks ekstreemne dieet tema tervise viinud.

“Kuidas ekstreemne dieet viis tervise?” küsib Anneli Lahe pahaselt, viidates “Kuuuurija” tänase episoodi treilerile, mis räägib Dr Simeonsi dieedist. Seda dieeti kasutades kaotas Anneli Lahe meeletult kaalu.

Treileris räägib Karin, kes samuti seda dieet proovis, et tal hakkas dieeti tehes halb. Videosse on põimitud nii Anneli Lahe kui Laine Randjärv ning video on töödeldud selliselt, et jääks mulje nagu ka nemad kannatasid.“Pean jagama oma seisukohta, sest mind on minu vastaselt selle saate treileris ära kasutatud!” rõhutas Anneli Lahe ning sõnas, et edastas oma vastulause ka advokaadibüroole. Lahe sõnas, et saate tegijad on tema isikuandmeid vääralt kasutanud, aga büroo ei ole sellega päri.

“No mis seal ikka, mina ütlen, et ükski dieet sulle miskit ette ei tõsta. Pead ise vaeva nägema! Minuga on igal juhul ok!” tõi Lahe välja.

Kroonika kirjutas 26. veebruaril, milline oli Anneli Lahe kogemus selle dieediga. “Uue “mina” aluseks on Doktor Simeonsi dieet,” sõnas Anneli. “Alustasin sellega enne jõule, et tekitada endale nii-öelda varuruumi ning 11. päevaks oli kaal langenud kuus kilo.”

Anneli raseduse-eelse kehakaaluni ei olnud palju minna. Saatejuht ütles, et veidi raske on olnud stabiliseerumise periood, kui menüüst jäid lõpuks välja ka spetsiaalsed graanulid, mis aitasid kehakaalu langetada, aga motiveerimas oli pere ja kolleeg Neeme Raud, kellega koos ta juhib telesaadet “Siin Tallinn”.Anneli on läbi proovinud erinevaid dieete, kuid Doktor Simeonsi dieet rabab tema sõnul oma lihtsusega. Graanulid aitavad aktiviseerida organismi energiavarusid, mille kestel ei ole soovitav süüa süsivesikuid ja vähendada tuleb toidukoguseid. “Suure osa senisest toidust sain jätta menüüsse: tsukiini, brokoli, lillkapsas ja püreesupp. Samas, neid tuleb süüa palju,” räägib Anneli.

Lahe pole ainuke tuntud inimene, kes sama dieediga on kilosid kaotanud. 2017. aastal rääkis poliitik ja koorijuht Laine Randjärv, et pidas samuti Dr. Simeonsi dieeti, mis on üks efektiivsemaid ja populaarsemaid.

“Kuuuurija” Facebooki lehel tutvustatakse episoodi ning seal tehaksegi juttu Dr. Simeonsi dieedi negatiivsest poolest ning seda just läbi Karini kogemuse. “Karin on üks neist, kellel hakkas antud dieeti tehes väga halb ning ta ei suutnud isegi enam autorooli taha istuda. Naine soovib oma kogemust jagada, kuna Dr. Simeonsi Facebooki tugigrupp keeldus väidetavalt tema juttu avaldama,” antakse teada.

Loe edasi SIIT

Allikas Kroonika

Seotud teemad