Aadu Must: see sitane maailm ei vääri Keskerakonda

 Aadu Must: see sitane maailm ei vääri Keskerakonda

UT091015AT365 Tartu Ülikooli aulas ülikooli vilistlase, armeenia kirjakeele rajaja Hatðhatur Abovjani 200. sünniaastapäevale pühendatud konverents 15. oktoobril 2009 TÜ aulas. Pildil: esineb prof Aadu Must. Foto Andres Tennus/Tartu Ülikool *** Local Caption *** RAHVUSVÄHEMUSED KORRALDAJA: Rahvusvähemuste seltsid: Lõuna-Eesti Armeenia Rahvusühing

Eile õhtul toimus Tartus Keskerakonna kriisikoosolek, kus linnavolikogu esimees Aadu Musta sõnul arutati peamiselt seda, miks see sitane maailm ei vääri Keskerakonda.

Kriisikoosolekule ruttasid kohale ka peaminister Jüri Ratas, haridusminister Mailis Reps ning keegi Mihhail Korb.

 

Filosofeerimist segas Monica Ranna küsimus

„Kogunesime me ju tegelikult selleks, et arutada, miks inimestele Keskerakond ei meeldi,“ kommenteeris Aadu Must pärast üritust.

„Aga kahjuks segas meie mõnusat istumist ja enese kiitmist abilinnapea Monica Ranna küsimus, kes ei tahtnud oma kohalt lahkuda,“ sõnas Must.

Ka Mailis Reps ütles, läbirääkimised Rannaga olid keerulised.

 

„Meil kulus tervelt 5 tundi selleks, et Monica Rannale asja selgitada – olen küll haridusminister ja kes teab, mitme lapse ema aga isegi minu mõistus ja asjade selgitamisoskus ei käinud Monicast üle,“ kommenteeris Reps.

„Lõpuks siiski sai ka Monica Rannale selgeks, et tema jätkamine linnavalitsuses ei ole võimalik. Monica sai väga selgelt aru, et valikut ei ole. Ma vähemalt loodan, et sai,” ütles Reps.

Loe edasi: Lugejakiri.ee

Seotud teemad