9 spontaanset viisi, armuelule veidi vürtsi lisada

 9 spontaanset viisi, armuelule veidi vürtsi lisada

Nr 1: tee nimekiri asjadest, mis sulle meeldivad

Nii lihtne, aga samas nii tõhus! Teha pole vaja muud kui panna pikka nimekirja ritta kõik, mis sinus seksiisu tekitab, ja see nimekiri siis oma kaaslasele saata. Talle meeldib seda lugeda just niisama palju, kui sulle meeldib nautida tema äsja saadud teadmisi järgmisel korral, kui kahekesi voodisse satute – tegemist on täieliku win-win-olukorraga!

Nr 2: mine pimekohtingule

Kuidas ometi, kui te üksteist juba tunnete? Tegelikult on see väga lihtne – lihtsalt minge välja ja teeselge, et te ei tunne teineteist. See võib kõlada tobedalt ja alguses ongi teil võib-olla natuke tobe tunne, aga kui olete joonud klaasikese veini ja hakkate tundma seda juba meelest läinud erutust, mida tekitab kohtumine tundmatuga, siis…  Nüüd peaks küll pilt selge olema!

Nr 3: mängi raskesti kättesaadavat!

Kui teie nn pimekohting läheb hästi, hakkavad asjad ilmselt kiiresti kuumaks minema. Kui „temperatuur” tõuseb, ära ennast kergesti kätte anna – niimoodi on kõik veel palju huvitavam. Lõppude lõpuks on kassi-hiire mäng üks asjadest, millest pikaajalises suhtes kõige rohkem puudust tunneme, kuigi ega me seda eriti ju tunnistada ei taha.

Nr 4: higistage koos

Ei, see pole just see, mida me silmas pidasime (kuigi jah, midagi ligilähedast, aga selle juurde tuleme hiljem!). Uuringud näitavad, et paaridel, kes koos trenni teevad, on on palju parem ja aktiivsem voodielu, nii et võib-olla on aeg sammud koos spordiklubi poole seada. See hoiab teid mõlemat vormis, edendab tervist ja parandab seksi – mis selles ebameeldivat peaks olema?

Nr 5: ja ka duši alla koos!

Kui higistamise osa on tehtud, on pikk kuum dušš muidugi absoluutselt kohustuslik. Miks peaks aga raiskama kallist vett ja elektrit, kui saate koos duši alla minna ja sellest hoopis palju rohkem rõõmu tunda? Järele mõeldes raiskate niimoodi ilmselt rohkem vett, sest ega sellise duši alt niipea juba välja ei tule…mõnikord on aga mõnu lihtsalt tähtsam kui terve planeet või kuidas?

Nr 6: mängige vahukoorega

Tunnistame, et see on üsna ebaoriginaalne nipp, aga samas – mitu korda sa seda tegelikult oled kasutanud? Mitte kunagi? Ära muretse, kunagi ei ole liiga hilja! Vaja pole muud kui plekktorusse aetud valmisvahukoort, voodilinu, mis ei ole liiga tundlikud ja paari tundi vaba aega. Nii on, sest sellega ikka läheb aega…

Nr 7: tehke midagi täiesti teistsugust

Üks põhjustest, mis pikaajalistes suhetes seks veidi oma põnevust ja sära kaotab, on tõsiasi, et mõlemad partnerid teavad täpselt, mida teine teeb – ja millal. Ja kuidas. Ja miks. Saad ju aru küll. Nii et midagi nii lihtsat nagu millegi tavapärasest täiesti erineva tegemine võib armuelule märgatavalt vürtsi lisada. Kui oled tavaliselt veidi häbelikum, haara ohjad enda kätte, ja kui oled enamasti mängu juht, etenda vahelduseks raskesti kättesaadavat.

Nr 8: riietuge seksikalt

Kui alles kohtamas käisite, üritasite ilmselt teineteisele oma poolalastusega muljet avaldada. Naiste ja meeste seksikas pesu – tuleb ju meelde küll, eks? Seda võiks ju jälle proovida. Hangi endale midagi uut, midagi, mida su kaaslane pole varem näinud, midagi, mis on super-hüper-seksikas, ja oota teda uksel, seljas ainult see. Sellest tuleb imeline üllatus, usu meid!

Nr 9: korralik silmad-kinni massaaž

Massaaž on alati seksikas, kuid veel seksikam on see siis, kui sul pole aimugi, mis toimub, ja sa ei tea, mida oodata. Kui partneril silmad kinni seod, on kogu elamus tema jaoks veelgi erutavam ja kui tahad, et see oleks veel eriti põnev, seo tal ka käed kinni. Niimoodi on ta täielikult sinu meelevallas ja on sinu valida, mida talle teed… Süngevõitu sügis muutus just palju huvitavamaks, kas pole?

 

Foto. Priscilla Du Preez@priscilladupreez

Elulife

Seotud teemad

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga