8 pööraseimat lahutuse põhjust

pööraseimat lahutuse põhjust">

Lahutus pole tänapäeval sugugi nii haruldane nagu see oli 50 aastat tagasi. Enim levinud põhjus on loomulikult truudusetus. Kuid abikaasad võivad leida äärmiselt ebatavalisi põhjuseid, miks lõpetada kooselu.
Mõned neist on täiesti pöörased, et uskuda …


 

Sa oled lihtsalt liiga inetu!

Hiina mees Jian Feng mitte ainult ei lahutanud abikaasast, vaid ta kaebas naise ka kohtusse, kuna viimane olevat liiga inetu. See kõlab šokeerivana, kuid tegelikult sai ta ka 120 000 dollarit kahjutasu.
Kui ta abiellus oma kauni naisega mõned aastat tagasi, siis ta ei teadnud, et naise ilu on ilukirurgia tulemus. Kui sündis nende esimene laps, oli Feng täielikus šokis. Ta ütles, et ta tütar oli nii inetu, et tal polnud lihtsalt sõnu. Siis saigi ta teada 100 000 dollari väärtuses ilukirurgiatöödest, mille naine oli lasknud teha mõned aastad enne, kui abikaasad kohtusid.
Kohtuasja alus oli fakt, et mees oli eksiteele juhitud, kui nad abiellusid.

Sa oled surnud!

Jaapanlased tõesti armastavad oma tehnikavidinaid, kuid kahjuks mõned neist võtavad neid liiga tõsiselt. Paar, kes armastas koos arvutimänge mängida, lahutas pärast seda, kui naine tappis oma abikaasa.
Kõlab nagu tõsine kuritegu, kas pole? Tegelikult mitte. Naine tappis mehe tegelase arvutimängus, kasutades ebaseaduslikku tarkvara, et häkkida tema kontosse. Nagu iga täiskasvanu kõhklematult teeks, võttis abikaasa koheselt politseiga ühendust ja andis naise kuritööst teada.
Selgus, et ta oli Jaapani seaduste kohaselt reaalselt sooritanud kuritöö, nii et nüüd ootab naist, kas 5-aastane vangistus või 5000 dollari suurune trahv.


See on nüüd küll kaua haudunud …

Tegemist on ilmselt kõige vanima lahutusega eales. 90-aastane Antonio lahutas oma naisest pärast 77 aastat abielu.
Tema 96-aastasel naisel Rosal oli saladus – ja ta oli seda varjanud üsna pikka aega. Kas te mõtlete, kuidas see saladus välja tuli pärast kõiki neid aastaid? Ja mis see oli, mis saatis Antonio asju pakkima? Ta avastas, et Rosa pettis teda. Oluline põhjus lahutamiseks, pole kahtlustki selles, kuid afäär leidis aset eelmise sajandi 40-tel aastatel.
Aga Antonio meelest pole sel tähtsust – ja kes oleme meie, et tema üle kohut mõista? Võibolla leiab ta internetis kohtingulehe, mis tegeleb spetsiaalselt 90-aastastega!

Nohikute sõda

Antud näide on veidi keerulisem, nii et jälgige tähelepanelikult. Amy Taylor ja David Pollard nautisid oma elu veebis, ehk isegi rohkem kui oma päriselus. Nad armastasid veebimänge nagu Second LIfe ja World of Warcraft. Davidil või tema alter ego Barmyl oli virtuaalne afäär virtuaalse prostituudiga, kuid Amy või tema interneti alter ego Laura Skye andestas talle, kuna ta oli ilmselt väga andestava iseloomuga. Kuid Barmyl katkes kannatus Lauraga, kuna Amy veetis liiga palju aega World of Warcrafti mängides ja ta unustas kujuteldava kohtingu, mis tal oli mehega Laura tegelasena.
Nii et isegi, kui neil paistis ideaalne abielu, siis lõpuks nad lahutasid – nii virtuaal- kui reaalelus.

Müstiline ilu

Üks Saudi Araabia mees oli abielus 30 aastat ja polnud kunagi näinud oma naise nägu. Rangete religioossete reeglite kohaselt ei või keegi näha naist traditsioonilise burkata, mis katab kogu tema pead. Kuid ühel õhtul, kui naine juba magas, sai mehe uudishimu temast võitu. Ta piilus teki alla ja nägi viimaks oma naise nägu. Naine ärkas üles ja sai väga vihaseks oma abikaasa peale.
Piisavalt vihaseks, et anda sisse lahutus.

Härra Puhas

Üks naine Saksamaalt otsustas kõrvale heita 15 abieluaastat, kuna ta lihtsalt ei suutnud enam taluda oma abikaasa puhtuse kinnisideed.
Mees veetis enamuse oma ajast kodus, koristades ja pestes. Viimane piisk karikas oli see, kui ta lammutas nende kodu siseseina ja ehitas selle uuesti üles, kuna see paistis talle must.

See abielu haiseb

Tegemist on õppetunniga kõigile, kes abielluvad liiga kiiresti. Yara Saad Al-Din ja Aysar Ali, vanuses 23 ja 31, otsustasid leivad ühte kappi panna juba 2 nädalat pärast üksteisega kohtumist Egiptusesse naasval lennukil.
Umbes 2 kuu pärast tundis naine ebatavalist, üsnagi ebameeldivat lõhna. Kahjuks ta mõistis, et see oli tema uus abikaasa.
Kui naine mehelt aru päris, vastas viimane, et ta ei tohi end nahahaiguse pärast pesta ja ta olevat ka vee vastu allergiline.
Nahahaigus oli päriselt, kuid tema veeallergia täielik vale. Ometi ei nõustunud mees lahutusega ning Islami seaduste kohaselt ei saa naine ise mehest lahutada.


Väike linnuke rääkis mulle …

Üks Hiinast pärit naine hakkas kahtlema oma mehe tegudes, kui nende papagoi hakkas kordama mõningaid hiljuti õpitud sõnu. Nende seas olid sõnad nagu „lahutusma armastan sind“ ja kannatlikkus“.
Ei pea olema geenius, et aimata, kust papagoi need sõnad selgeks sai. Naine kahtlustas, et lind õppis need ära, kui kuulas pealt salajasi vestlusi oma mehe ja tema uue armukese vahel.
Naine esitas koheselt lahutusavalduse, lootes, et lind tunnistaks tema mehe vastu, kuid lindu ei lubatud tunnistajana ütlusi andma.

Foto: Jeremy Bishop@jeremybishop

Elulife

Seotud teemad