banner

8 nippi, kuidas eksist üle saada

Saa endisest pruudist kergemini üle ja kasuta tervet mõistust, et ta peast välja visata; väldi kõike, mis võiks teda sulle meenutada. Toimi järgmise kaheksa nõuande järgi…

1. Mõtle positiivselt

Mõtle ja tegutse positiivselt ja üsna varsti hakkabki sul parem.

2. Käi sõpradega väljas

Sõpradega koos olemine parandab tuju ja enesetunnet. Täidad end positiivse energiaga ja elad ülesaamise ajajärgu lihtsamini ja kiiremini läbi.

3. Viska ära kõik, mis meenutab teda

Viska välja kõik, mis meenutab endist pruuti. See tähendab, et välja tuleb visata iga pisimgi asi, alustades fotodest ja lõpetades temalt saadud sünnipäeva-, aastapäeva- jms kingitustega.

4. Ära võta temaga ühendust

Kui lõpetad suhte, pead lõpetama kogu suhtluse vähemalt selleks ajaks, kui sul on mis tahes tundeid oma eksi vastu. Endise pruudiga ühenduse pidamine pikendab märgatavalt temast üle saamise aega. Seepärast ära helista talle ega saada sõnumeid, kokkusaamisest rääkimata.

5. Pea meeles halbu hetki, mis teil koos olles ette tulid

Eksiga läbi elatud halbade hetkede meenutamine aitab kindlasti kaasa kiirele suhtest vabanemisele. Mõtle kõigele, mis sind tema juures häiris, kirjuta need asjad üles ja loe iga päev üle. Niimoodi saad kindlasti aru, et ta lihtsalt ei olnud see õige.

6. Maga kellegi teisega

Leia endale voodikaaslane, et oma vajadused rahuldada. Hakkad end kindlasti paremini tundma ja turgutad ka enesehinnangut.

7. Naudi vabadust

Kasuta vabadust ja selle eeliseid. Tee asju, mida oled alati soovinud teha, kuid mida tüdruk sulle keelas. Naudi vabaduse vilju ja tunned end peatselt paremini.

8. Tegele hobidega

Kindlasti oled loobunud mõnestki hobist, sest pidasid paremaks eksiga aega veeta. Nüüd on kindlasti käes aeg võtta käsile hobid, mis sulle meeldivad. Niimoodi veedad oma päevi palju paremini ja täisväärtuslikumalt.

Foto: Sasha Freemind

Kommentaarid

kommentaari

Tags Related
You may also like