banner

7 teise kohtingu nippi, mis garanteerivad sulle kolmanda

Nii et sinu esimest kohtingut saatis edu ja sa oled otsustanud teda veel kord näha. Väga hea! Aga mida sa pead nüüd tegema teisel kohtingul, et jõuda otsustava kolmandani? Siin on 7 nippi, mis võivad aidata võluda sinu huviobjekti.

#1: See peab olema väga erinev esimesest

Kõige esimestel üksteise tunda õppimise etappidel on oluline mitte näidata end igavana. Oma huviobjekti üllatamine on siinkohal väga oluline, nii et ole loov ja julge, ning ära kuluta järgmist tundi baaris kohvi juues või taas kord kinno minnes. Siin on mõned head soovitused:

  • Külastage mõnd põgenemistuba üheskoos (kuid leia selline, mis on mõeldud kahele inimesele, sest sõprade kaasa võtmisega ei jõua te üksteise tundma õppimises tõsisemale tasemele)
  • Tehke koos sporti (me loodame, et sa olid tähelepanelik oma esimesel kohtingul ja tead, mida talle teha meeldib)
  • Vii ta lühikesele pärastlõunasele matkale (kontrolli eelnevalt ilmateadet)

#2: Veidi vähem juttu, rohkem tegevust

See peaks olema selge juba ülatoodud soovitustest, kuid ei tee paha seda sulle veel kord meelde tuletada, eks? Tõde on see: esimesed kohtingud on reeglina paremad, kui on võimalik kuskil vaikselt koos istuda, juttu ajada ja õppida peamisi asju üksteise kohta. Kuid teisel kohtingul pead istumise ja rääkimise asemel looma võimaluse teha midagi lõbusat koos. Ja ära muretse, teil on piisavalt aega jutustada tegevuste vahepeal ja pärast.

#3: Planeeri (peaaegu) kõik kohtinguhetked

Esimesed kohtingud peaksid (ja tavaliselt ka ongi) olema täiesti spontaansed, kuna sa lihtsalt ei oska ette näha, mis toimuma hakkab ja millised huvid sinu huviobjektil on. Kuid teisel kohtingul peaks sul olema juba mõte, mida sa ootad teiselt inimeselt ja mida sa tahad talle pakkuda, nii et sa peaksid kasutama ära selle eelist ja valmistama ette kohting, mis meeldiks teile mõlemale ja pakuks piisavalt võimalusi üksteisega lähedasemaks saada.

#4: Ära ole liiga julge ja pealetükkiv

Kuna sinu esimene kohting oli suurepärane, siis nüüd saad järgmise käigu sisse panna ja minna kaugemale, eks? Vale! Teine kohting on liiga vara, et avada kõik oma kaardid, nii et võta rahulikult. Inimestele meeldib väike salapärasus ja see põnev tunne, kui ei tea, kuhu asjad viivad, ning lisaks ei saa sa nii kindel olla teises kohtingus, kui sa seda tõeliselt tahad. Ära kiirusta, sul on piisavalt võimalusi, et minna kaugemale, kui teine kohting läheb hästi.

#5: Anna talle teada, et sa oled huvitatud

Sa tead, kui piinlik ja pingeline võib esimene kohting olla, õigus? On väga tavaline, et need ei lõppe millegi enamaga kui sõbraliku jutuga. Ja see on kõik hästi, sest teil on koos olles vaja aega lõõgastumiseks. Kuid meeletu viga on jääda teisel kohtingul täiesti sõbratsooni, kuna see võib jätta teie suhte ainult sõbrasuhteks. Anna talle märku, et sa oled temast romantilises mõttes huvitatud, kuid pea meeles eelmisest lõigus toodud nipid – ära ütle ega näita liiga palju. Väike vihje siin ja seal viib su kaugele!

#6: Näita end

Taaskord, esimestel kohtingutel oleme tavaliselt veidi reserveeritud, noogutame ja nõustume enamus asjadega, mida teised inimesed ütlevad, et näidata ennast meeldiva ja lahkena.  Teisel kohtingul peaksid rohkem näitama oma tõelist mina, et näha, kas teil kahel on võimalust mingikski ühiseks tulevikuks. Sa ei pea näitama endast kõike loomulikult, kuid anna talle teada, milline inimene sa oled ja millesse sa usud. Ja anna oma kohtingukaaslasele võimalus teha seda sama …

#7: Tao rauda, kuni see on veel kuum

Kui sa oled kindel, et soovid minna kolmandale kohtingule, siis esita küsimus ajal, mil see võimalik on – teise kohtingu lõppedes, tingimusel, et see oli tore teie mõlema jaoks loomulikult. Kuid ära esita lihtsalt ähmast küsimust kolmandale kohtingu kohta kunagi tulevikus, vaid paku välja kindel plaan. „Mida sa teed kolmapäeva õhtul? Ma pole sulle veel öelnud, kuid ma olen suurepärane kokk …“ Seejärel lihtsalt oota ja naudi, kui tema huuled liiguvad võluvaks naeratuseks samal ajal, kui ta vastab: „Sobib!“. Kolmas kohting – palju õnne!

Foto: Priscilla Du Preez@priscilladupree

Kommentaarid

kommentaari

Tags Related
You may also like