banner

6 viisi, kuidas teha kallimast võrgutav kass, kes ta kunagi oli

Paljud mehed on leidnud ennast korduvalt järgmises olukorras: kui kohtasid oma unistuste naist, oli ta ilus, seksikas, võrgutav ja pani väljanägemisele palju rõhku. Kuid paari aasta pärast ta muutus…

Korraga tundub talle kõik loomulik. Ta arvab et see on armas, kui ta kõnnib su kõrval, seljas kottis sviiter, ja ainult vahel harva meigib ennast, sest ta tunneb, et ei pea enam pingutama. Ta ei häbene enam sinu ees oma jalgu raseerida või surnud nahka koorida. Kuid sa siiski ootad, et ta üllataks sind vahetevahel uue seksika kleidi või aluspesuga.

Paljud lugejad on leidnud ennast sarnasest olukorrast. Loe, kuidas muuta ta uuesti seksikaks kassiks, kellesse sa armusid.

1. Kutsu ta peenele õhtusöögile

Võid ta kutsuda uhkesse restorani romantilisele õhtusöögile. Ta peab ennast üles lööma, sest vastasel juhul tunneks ta ennast teiste restoranikülaliste seas ebamugavalt. Hea mõte on tunnustada teda hea väljanägemise eest nii tihti kui võimalik, kasutades sõnu, nagu: „Kallis, sa näed täna suurepärane välja! või „Sa pole enam ammu nii seksikas olnud! See paneb ta kindlasti ennast sagedamini üles lööma, kuna kõik naised jumaldavad kiitust ja komplimente.

2. Soovita sportimist

Naisele võivad aja möödudes lisanduda mõned kilod. See pole kindlasti asi, mida võiksid talle otse ütelda, kui sa seksist ilma ei taha jääda. Sellepärast on targem mõni päev jutt sellele viia, et tahad temaga rohkem kvaliteetaega veeta ja et tahaksid temaga koos näiteks sportida.

Soovita tal minna jõusaali või tegeleda mõne muu spordialaga. See aitab tal kaotada kaalu, ilma et sa oleksid ühegi sõnaga maininud, et ta on kaalus juurde võtnud. Jah, sa pead ka trenni tegema hakkama, aga jäta meelde, et see tuleb sulle igas mõttes kasuks.

3. Valmista talle lõunat

Veel üks hea idee on ohverdada oma aega, et talle kodus sagedamini süüa teha. Nii saad ise otsustada, mida sa süüa. Valmista talle väiksem ja tervislikum eine, kui ta harjunud on. See teeb kaks asja paremaks: ta on rõõmus, sest ta tunneb, et oled tema nimel väga püüdnud, ja sa hoolitsed selle eest, et te ei söö enam liiga kaloririkast toitu.

4. Osta talle kingitus

Sa võid vahetevahel teel koju poest läbi hüpata ja osta talle aluspesu või võrgutava öösärgi. Naised on alati kingituste üle õnnelikud. Kes teab, võib-olla ootab sind voodis ka kingitus. Sa võid ka sekspoest läbi astuda ja osta sekslelu oma voodielu vürtsitamiseks.

5. Ütle talle, kui head tema sõbranna riided välja näevad

Naised on juba loomult väga võistlevad ja kadedad. Nende jaoks pole midagi hullemat sellest, kui sa kiidad tema sõbrannade riideid. Sa teed ta kindlapeale kadedaks ja paned ta püüdlema paremuse poole ning – ta paneb selga väga seksika kleidi.

6. Seks

Seks on vastus kõikidele elu olulistele küsimustele. Kuidas sa teed nii, et ta muutuks seksikamaks? Seksiga. Sinu sagedane initsiatiiv aktiivsele seksuaalelule parandab su naise enesehinnangut, tuju ning tagumikku. Sagedane seksuaalne tegevus põletab ka üleliigsed kalorid ja teeb teid mõlemaid õnnelikumaks.

Foto: Priscilla Du Preez@priscilladupreez

Kommentaarid

kommentaari

Tags Related
You may also like