banner

6 märki, mis näitavad, et aeg on suhe lõpetada

Õnneliku ja terve suhte hoidmine ei ole mitte kõige lihtsam ülesanne, aga kui sa ei anna alla kohe esimeste probleemide tekkides, on pool tööst juba tehtud. Mõnikord on aga loobumine tõepoolest parim lahendus. Kas tahad teada, kas sinu suhe on juba selles seisus?

Õnneliku ja terve suhte hoidmine ei ole mitte kõige lihtsam ülesanne, aga kui sa ei anna alla kohe esimeste probleemide tekkides, on pool tööst juba tehtud. Mõnikord on aga loobumine tõepoolest parim lahendus. Kas tahad teada, kas sinu suhe on juba selles seisus?

Märk nr 1: iga vestlus lõpeb tüliga

Erimeelsused ja erinevad seisukohad on suhtes täiesti loomulikud. Lahkarvamusi tuleb ette kõigil paaridel, nii et kui olete absoluutselt kõiges ühel nõul, olete tõesti selle reegli erand. Teisalt aga, kui te olete igas pisimaski asjas eri meelt ja kui teie mõttevahetus kujuneb alati vaidluseks ja lõpeb iga kord tüliga, ei ole te võib-olla teineteise jaoks need õiged.

Vastandid tõmbuvad, see on tõsi, kuid ainult siis, kui oskate oma erinevusi tasakaalustada ja erimeelsusi lahendada. Kui te seda ei suuda, võib juhtuda, et veedate oma ülejäänud elu negatiivses, mürgises keskkonnas. Võib-olla on oma teed minek siiski kõige mõistlikum valik…

Märk nr 2: te ei saa minevikust üle

Kõik teevad vigu, kuid mõnda viga on kergem andestada ja unustada kui teisi. Kui sina või su kaaslane ei suuda minevikust üle saada ja emb-kumb teist tuletab pidevalt meelde asju, mis kunagi juhtusid, ei ole see parim tulevikuväljavaade.

Kui üks teist on teinud midagi tõeliselt haigettegevat, võtab sellest ülesaamine mõistetavalt omajagu aega ja see kerkib teie suhtes aeg-ajalt ikka esile. Kui aga väikesed ja ebaolulised vead üha uuesti ja uuesti esile kerkivad, kuigi need juhtusid jumal teab kui ammu, ei ole see kindlasti suhe, kus tahaksid jätkata.

Märk nr 3: te ei arvesta teineteise tunnete, soovide ja vajadustega

Suhtesse astudes ei ole sa enam täiesti iseseisev ja sõltumatu. Muidugi oled sa ikka sina ise, kuid enam ei mõjuta su otsused ainult sind ja sinu elu, vaid ka su kaaslase oma. Seetõttu on partneri tunnete, soovide ja vajadustega arvestamine väga suure tähtsusega ning kui seda ei suudeta teha, võib varsti ees oodata lahkuminek.

Kui märkad, et sind enam ei huvita, mida su kaaslane tahab või vajab, või kui tunned, et tema ei võta sinu emotsioone enam arvesse, siis on võib-olla aeg üksi edasi liikuda. Üks suhtes olemise peamisi põhjusi on toetamine ja mõistmine ning kui seda enam ei ole, on ka armastus ilmselt läinud.

Märk nr 4: üks teist on muutunud, teine mitte

Inimesed muutuvad ja see on elu normaalne osa, kuid mõnikord võivad need muutused meid lahku kasvatada. See ei ole kellegi süü, kuid sellel võib olla suhtele hävitav mõju. Sageli juhtub see paaridega, kes said kokku väga noorena. Kui nad päris täiskasvanuks saavad ja nende isiksus on täiesti välja kujunenud, ei ole nad enam needsamad inimesed.

Kui tunned, et see inimene, kelleks oled saanud, lihtsalt ei sobi enam selle inimesega, kelleks su kaaslane on muutunud (või jäänud), on võib-olla aeg anda teile mõlemale võimalus see õige leida. Ei ole sugugi kerge lahku minna, kui just nagu miski ei olegi valesti, kuid see võib olla ainus võimalus elus tõelise õnne leidmiseks.

Märk nr 5: te ei suuda enam kompromisse teha

Elu ei ole nali ja mõnikord tuleb teha raskeid otsuseid. Kui aga teed selliseid otsuseid partneriga, kes on valmis tegema kompromisse, on kõik palju lihtsam. Mõnikord sa taandud ja mõnikord ajad oma rida – see on ju loomulik, eks ole?

Kui aga käes on hetk, kus te ei suuda enam kompromissile jõuda, ei ole see teie suhte jaoks hea märk. Erimeelsuste lahendamine on tähtisja kui üks pool (või mõlemad) ei ole enam huvitatud õige lahenduse leidmisest, mida toetavad mõlemad, on võib-olla aeg lugu lõpetada ja edasi liikuda.

Märk nr 6: puudub seksuaalne klapp

Kui arvad, et armuelu püsib alati samasugusena, nagu see oli teie suhte alguskuudel, ootab sind ees halb üllatus. On täiesti loomulik, et asjad muutuvad: seksuaalne keemia on natuke vaibunud, te ei seksi enam nii sageli kui varem ja mõnikord olete lihtsalt nii väsinud, et jääte magama nagu notid ja seks ei tule meeldegi.

Olgu aga öeldud, et seksuaalse klapi puudumine on ikkagi asjaolu, mis võib teie suhte kiiresti rikkuda. Kui te enam ei naudi teineteisega armatsemist või kui te ei seksi enam üldse, võib olla käes aeg kaaluda, kas see suhe on endiselt teie jaoks parim võimalus.

Kommentaarid

kommentaari

Seotud märksõnad
Sulle võivad ka meeldida need ...

    Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com