5 tähemärki, kes tunduvad usaldusväärsed, kuid tegelikult pole.

 5 tähemärki, kes tunduvad usaldusväärsed, kuid tegelikult pole.

Kaksikud

Kaksikud vahetavad oma pooli sama sageli kui kameeleon värve. Tundub, et ühel hetkel on nad head sõbrad ja järgmisel hetkel juba vihkavad sind. Nad on väga kahepangelised. Ta võib sinuga nõustuda, kuid kui keegi avaldab selja taga sinu kohta arvamust, nõustub ta kohe temaga.

 

 

Skorpion

Nad on kõikidest teistest tähemärkidest kõige ettearvamatumad. Kui tekib mõni vaidlus või arusaamatus, ei kavatse ta sinu selgitust ootama jääda ja katkestab kõik sidemed. Lisaks hakkab ta sinu kohta kohe negatiivseid asju selja taga rääkima. See on tema viis öelda, et sõprus sinuga on läbi. Muul ajal hoiavad Skorpionid lihtsalt madalamat profiili ja ootavad võimalust, et sulle nuga selga lüüa, sest sa ei tähenda talle midagi.

 

 

Lõvi

Lõvid on suurema osa oma ajast omakasupüüdlikud. Nad ajavad kasõi oma sõbrad kraavi, et ise tippu jõuda, kui nende teele tekib vastav võimalus. Lõvid ei kõhkle isegi siis, kui on teadlikud, et varastavad sellega kellegi teise võimaluse. Nad ei astu iial tagasi, et «maha kukkunud» inimest püsti aidata.

Kalad

Nad võivad alguses tunduda hämmastava sõbrana, kuid tegelikult suskavad noa selga kohe, kui selleks võimalus avaneb. Kaladel on väga oluline kuuluda populaarsete inimeste sekka ja ta kõigest praktiseerib sinuga sõprust. Samuti võivad nad igast olukorrast pääsemiseks tuima näoga valetada,.

 

 

Jäär

Jäärad kiitlevad, et on ustavad ja head sõbrad, kuid tegelikult reedavad nad sind suure tõenäosusega juba esimesel võimalusel. Jäärade tegevus on mõnikord väga küsitav. Kui ta tunneb, et sa pole talle enam kasulik, ei raiska ta oma elust enam minutitki, et sinuga hängida.

 

 

 

Seotud teemad