5 tähemärki, kes kalduvad kaaslast petma suhtes

tähemärki, kes kalduvad kaaslast petma suhtes">

Kas tead, mida mikropetmine tähendab? See on petmine, mis ei pruugi olla päris petmine – nendevaheline piir on üsna hägune. Kui mõtleme suudlemisest või isegi seksist, siis teame kõik, et see on petmine. Mida tähendab aga pikk telefonikõne, kohvitamas käimine või lihtsalt kellestki (liiga) tihti mõtlemine?


Kõik need kuuluvad mikropetmise kategooriasse. Kui tahad teada, mis päikesemärgid kipuvad seda eriti tegema, siis avaldame nüüd kõik nende inetud saladused.

Vähk

Vähi mikropetmise viis seisneb eksidega suhtlusvõrgustiku kaudu kontakti hoidmises. Aga see pole kõik – nad kipuvad neist ka sageli rääkima, isegi uue kaaslase juuresolekul.
See ei ole loomulikult eriti meeldiv nende uuele elukaaslasele – ei ole meeldiv teada, et sa ei suuda kuidagi eelmisega võistelda. Kui oled Vähk, saad väga lihtsalt mikropetmist vältida – ära lihtsalt maini enam alatasa oma endiseid ja keskendu hoopis sellele, kes on praegu su kõrval.

Skorpion

Skorpioni päikesemärgi all sündinud hindavad ausust ja seepärast petavad nad harva, aga nad võivad kergesti mikropetmisest hoogu minna. Tavaliselt tähendab see väga tihedat suhet kellegagi, keda ta kaaslane isegi ei tunne. Ta ei ütle suurt midagi selle salapärase isiku kohta, aga ta ei valeta ka kunagi.
Mis parata, Skorpionid suudavad väga osavalt oma suhteid lahus hoida ja nad ei mõista, miks nad seda ei võiks.


Kalad

Kalad ei taha kunagi kellelegi halba, aga nad on vahel veidi liiga kenad. Nad ei näe selles midagi halba, kui suhtlusvõrgustikes pidevalt teiste fotosid meeldivaks märgivad ja neid kommenteerivad – vastupidi, nad peavad seda lihtsalt viisakaks. Nii palju tähelepanu teistele võib nende kaaslasele teisiti tunduda ja ta võib sellisest käitumisest solvuda.
Kalad kipuvad ka vastassoo esindajatele sõnumeid saatma ja püüavad sageli peita telefoniraamatus nende nimesid valenimede taha või isegi emotikone kasutada. Kalad arvavad, et on lihtsalt viisakad, aga tegelikult on see viisakus peaaegu emotsionaalne truudusetus, mis võib üle minna päris petmiseks.

Kaksikud

Kaksikute arvates ei ole selles midagi halba, aga tunnistagem, et kui tõsises suhtes olev inimene ei kustuta oma profiili kohtingulehelt, siis on see tegelikult üks petmise vorm. Selge, et nad ei ole veel sellele suhtele pühendunud ja tahavad endale ka teised teed lahti jätta.
Küllap Kaksik väidab, et ta ei ole veel jõudnud seda profiili kustutada, aga tegelikult ei võta see ju nii palju aega. Selle kustutamine võtaks vähem aega, kui leida ettekäänet, miks ta ei ole seda veel teinud.

Kaalud

Kaalud kasutavad väga erilist mikropetmise viisi – nad lihtsalt ei kutsu enam oma kaaslast endaga mitmesugustele üritustele kaasa. Muidugi kinnitavad nad endale, et teevad nii, sest nende kaaslasel on liiga palju tegemist või on väsinud, aga tegelikult tahavad nad lihtsalt veidi aega omaette olla.
Kui seda juhtub sinu suhtes ja kui su Kaal vastab selle kohta küsimisele põiklevalt või isegi kaitseb end, siis võib midagi olla väga valesti.


Elulife

Seotud teemad