banner

5 seksiseiklust, mis pole eriti lõbusad

Seks on tänapäeval igal pool… Kui sirvid ajakirja, paned tööle televiisori või lihtsalt vaatad aknast välja. Tundub, nagu kõik seksiksid ning mis veelgi hullem – kõik teevad seda paremini kui sina. Kuid filmi-seks ei ole alati see, mis paistab – mõned asjad on teoorias paremad kui praktikas. Kas tahad teada, mille südamerahus vahele võid jätta?

Seksiseiklus nr. 1: Seks ja suured peeglid

Seks peegli all või kõrval näeb filmides fantastiline välja, kuid seda seetõttu, et filmides on kõik niigi täiuslikud. Me ei üritagi ümber lükata seika, et enda nägemine seksimise ajal on teatud mõttes erutav, kuid samas keskenduksid ilmselt palju rohkem negatiivsetele aspektidele ega naudiks seda tõeliselt.

Rasvaladestus, tselluliit ja fakt, et iga kord kui liigud sina, liiguvad ka sinu tagumik ja kõht – see ei ole väga meeldiv vaatepilt. Kui su keha ei ole just täiesti ideaalne ja maksimaalselt toonuses, siis ära seda järele proovi, kuna sul ilmselt ei oleks väga lõbus.

Seksiseiklus nr. 2: Seks duši all

Kuum aur, veejuga teie kuumade ja libedate kehade peal, väike ruum täis ekstaasi – kõlab õndsalt, eks ole? Tegelikult on sellist seksi väga raske hästi teha – ning see on ka üpris ohtlik.

Kui teie kasutuses on väike pind, on väga raske leida õiget poosi ning libe põrand loob ideaalsed võimalused kukkumiseks ja kaela murdmiseks. Lisaks on dušid tavaliselt piisavalt suured vaid püsti seksimiseks, mis tähendab, et mees peab olema piisavalt tugev, et naist terve seksi ajal üleval hoida. Tee endale teene ja jäta duši-seks vahele.

Seksiseiklus nr. 3: Seks mullivannis

Intiimne, kuum ja äärmiselt seksikas – jah, seks mullivannis näeb täpselt selline välja. Kuid reaalsus on sellest kaugel. Esiteks, kui sul ei ole endal mullivanni (paljudel ei ole), on väga raske seksimiseks intiimset kohta leida. Usu või mitte, aga te pole ainus paarike, kes on tulnud mõttele kasutada spaa mullivanni seksimiseks, kuid mõned inimesed tahavad lihtsalt mõnusas mullidega basseinis rahulikult aega veeta. See tähendab muidugi, et teil on paras hulk publikut, kui seda siiski proovida otsustate.

Teine takistus teie teel on see, et kuum vesi on ideaalne kasvulava erinevatele bakteritele, mis leiavad peagi uue puhkepaiga teie intiimpiirkonnas. Kui te ei taha järgmiste kuude jooksul just vastikute nakkustega võidelda, hoidke mullivannist eemale.

Seksiseiklus nr. 4: Seks rannal

Seks rannal on stseen, mida võib näha vaata et igas filmis – ning alati on see üks romantilisemaid ja seksikamaid asju, mida üldse ette võib kujutada. Tegelikult on asjalood hoopis teistsugused – ning üldse mitte nii lõbusad.

Kui kivine rand on parim, mida leida suudad, näeb sinu selg pärast välja, nagu oleksid kõvasti peksa saanud. Kui sul on õnn leida liivane rand, siis ära liigselt erutu – liiv privaatpiirkonnas võib olla väga valus kogemus. Lisaks võite rannas seksimisega endale paraja publiku tekitada.

Seksiseiklus nr. 5: Seksvideo

Seksvideo tegemine on väga lõbus – selle vaatamine võib aga olla täielik piin. Liigutused, mis sinu meelest jube kuumad tundusid, näivad ekraanilt vaadatuna totakad – ning kõik väiksed vead su välimuses on kõigile nähtavad. See võib sind panna seksist üldse loobuma.

Mõtlema pead ka sellele: sinu seksvideo võib sattuda internetti. Kui sa ei ole oma arvuti kaitsmisel hoolas, võib viirus sinu kõige intiimsemaid hetki terve maailmaga jagada. Lisaks võite oma kallimaga hoopis lahku minna – ning me kõik teame, kui magus võib olla kättemaks. Kas oled valmis sellega riskima?

Kommentaarid

kommentaari

Seotud märksõnad
Sulle võivad ka meeldida need ...

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com