banner

5 saladust rahuldatud naiste kohta

Naised kes on rahul oma intiimeluga hoiavad alati salaja paari trumpi kuidas hoida suhet särtsakana ja kirge põlemas.

Lugege läbi alljärgnevad saladused ning laske kirel põleda enda magamistoas.

Rahuldatud naine … … tahab midagi enamat.

Uurimustööd näitavad et seksuaalselt rahuldatud naised seksivad nädalas mitu korda.

Lisaks sellele tahavad kaks naist viiest saada ka midagi enamat. Mida? Naistele meeldib ennast seksikana tunda, neile meeldib tunda et nad on tahetud – ning seda nad ootavadki oma partnerilt. Seega tehke kindlaks et Teie naine teab et Te mõtlete tema peale ka päeval – saatke näiteks seksikas sms vms…

… teab et on ihaldatud.

Rahuldatud naistel ei tule kunagi enesekindlusest puudus. Kui Te tahate et Teie naine tunneks ennast kindlamini ning oleks enesekindlam siis jälgige järgmisi reegleid –

  • Ärge kunagi kritiseerige teiste naiste figuure (Teie naine võib hakata muretsema mida Te arvate tema figuuri kohta)
  • Ärge liialdage kunagi komplimentidega (Teie naine võib hakata arvama et Te liialdate alati meelega komplimentidega)

Seega ärge kunagi minge kriitika või komplimentidega ääremustesse. Kui juhtub et Teie naine küsib mõne möödamineva naise kohta et mida Te arvate temast või midagi sellist, siis lihtsalt küsige oma naiselt et ´´Milline naine?´´ nagu Te poleks teda näinud, ning üritage vältida edasisist arutelu.

… ütleb mida ta tahab saada.

Seksuaalselt rahuldatud naised teavad mida nad tahavad, ning lausa 87% nendest ka ütleb seda. Seega julgustage oma partnerit seksi juttudest rohkem rääkima. Ärge laske seksil olla mingi tabuteema. Ühtlasi jälgige alati naise kehakeelt. Naised teevad tavaliselt meestele seda mida nad tahavad ise saada. Seega kui Te märkate et Teie partner on väga hell siis olge ka tema vastu hell jne.

… teab et eesmärgiks on mõnu.

Isegi kui see kõlab jaburalt siis see on tõsi – orgasm ei ole naistele seksi eesmärgiks. Enamus naisi seksivad eelkõige mõnu pärast. Orgasm jääb loomulikult dessediks, aga see pole hädavajalik. Naise jaoks võib orgasmita seks olla kaa täiuslik. Puutumise, läheduse, helluse nautimine.

Seega ärge veel paanitsege kui Teie armsam ei saa orgasmi. Alati ta ei peagi selleni jõudma. Ja mida rohkem Te üritate ajada teda haripunktile lähedale, seda enam Te koormate teda ning lõpuks pole tal enam jaksu et seda saavutada.

… teab et kirg on olulisem kui suures.

Kliśee ongi tõde. Oluline on kvaliteet mitte kvantiteet. Ainult 7% naistest arvab et peenise suurus on oluline, ülejäänud 93% naistest arvavad et see pole neile oluline ning neid saab ka mitmel muul viisil rahuldada ning see toob neile hulganisti naudingut.

Kirg on see mis neid erutab ning selle pärast nad tulevad ka tagasi. Sellepärast naised kes on olnud suhetes partneriga kellega neil on kireleek kustunud otsivadki armukesi. Hoidke kireleek alati põlevana oma suhtes ning ärge kunagi laske sellel kustuda!

Kommentaarid

kommentaari

Seotud märksõnad
Sulle võivad ka meeldida need ...

    Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com