4 ööpäeva prognoos – Sajab nii vihma, lörtsi kui ka lund, õhutemperatuur on -7..+8°C.

ööpäeva prognoos – Sajab nii vihma, lörtsi kui ka lund, õhutemperatuur on -7..+8°C.">

Teisipäev.


Päeval: Pilves ilm. Ajuti sajab nii vihma, lörtsi kui ka lund, sajuvõimalus on väike Loode-Eestis. Puhub kirdetuul 6-12, rannikul 9-14, puhanguti kuni 22 m/s, õhtul nõrgeneb veidi. Õhutemperatuur on 0..+5°C.
Tähelepanu liiklejad! Tihedas lörtsisajus teeolud ja nähtavus halvenevad!

 

Kolmapäev.


Öösel. Pilvisus hõreneb. Lume- ja lörtsisadu taandub aeglaselt kagusse. Puhub kirdetuul 7-12, rannikul kuni 14, puhanguti kuni 20 m/s. Õhutemperatuur on 0..-5, rannikul kuni +3°C.

Päeval: Põhja-Eestis on vähese pilvisusega sajuta ilm. Lõuna-Eestis on pilves selgimistega ilm, sajab lörtsi ja lund. Puhub ida- ja kirdetuul 5-11, rannikul puhanguti 15 m/s. Õhutemperatuur on -1..+4°C.

 

Neljapäev.

Öösel: Muutliku pilvisusega ilm. Kohati sajab vähest lund ja lörtsi. Puhub ida- ja kirdetuul 5-10, põhjarannikul puhanguti kuni 15 m/s. Õhutemperatuur on -3..-7, rannikul kohati +1°C.


Päeval: Pilves selgimistega olulise sajuta ilm. Puhub idakaare tuul 4-10, põhjarannikul puhanguti 13 m/s. Õhutemperatuur on -4..+1°C.

 

Reede.

Öösel: Pilves selgimistega ilm. Kohati sajab vähest vihma ja lörtsi. Puhub ida- ja kagutuul 2-8 m/s. Õhutemperatuur on -2..-6, rannikul kuni +4°C.

Päeval: Muutliku pilvisusega ilm. Kohati sajab vihma ja lörtsi. Puhub ida- ja kagutuul 3-9 m/s. Õhutemperatuur on 2..8°C.


OSALE LOOSIS: VÕIDA BLUMMIN EXTRA LARGE KARP ROOSIDEGA – Magavad roosid.

admin

Seotud teemad