4 ööpäeva prognoos – sajab vähest vihma ja õhutemperatuur on 0..+10°C

ööpäeva prognoos – sajab vähest vihma ja õhutemperatuur on 0..+10°C">

Reede.


Päeval: Pilves selgimistega ilm. Üksikutes kohtades võib vihma sadada. Puhub lõunakaare tuul 2-7, õhtul tugevneb kagutuul rannikul puhanguti 12 m/s. Õhutemperatuur on 3..8°C.

 

Laupäev.


Öösel: Pilves selgimistega olulise sajuta ilm. Paiguti on udu. Puhub kagu- ja lõunatuul 3-9, rannikul puhanguti kuni 12 m/s. Õhutemperatuur on 0..+5, saartel ja läänerannikul kuni +7°C.

Päeval: Enamasti pilves ilm. Ennelõunal sajab kohati vähest vihma, pärastlõunal saju võimalus suureneb. Puhub kagu- ja idatuul 3-9, rannikul puhanguti 12 m/s. Õhutemperatuur on 4..9°C.

 

Pühapäev.

Öösel: Pilves ilm. Mitmel pool sajab vihma. Kagu- ja lõunatuul tugevneb 5-11, saartel ja läänerannikul puhanguti kuni 17 m/s. Õhutemperatuur on 5..10°C.


Päeval: Pilves selgimistega ilm. Kohati sajab vihma. Puhub lõunatuul 5-11, saartel ja läänerannikul 8-13, puhanguti kuni 20 m/s, pärastlõunal tuul nõrgeneb ja pöördub Lääne-Eestis läände ja loodesse. Õhutemperatuur on 4..9°C.

 

Esmaspäev.

Öösel: Pilves ilm. Kohati sajab vähest vihma. Ida-Eestis puhub edelatuul, Lääne-Eestis pöördub tuul loodesse ja põhja 3-9 m/s. Õhutemperatuur on 3..6°C.

Päeval: Pilves selgimistega ilm. Kohati sajab vähest vihma. Puhub valdavalt läänekaare tuul 3-9 m/s. Õhutemperatuur on 2..6°C.


admin

Seotud teemad