4 ööpäeva prognoos – Õhutemperatuur on -5..+7°C

 4 ööpäeva prognoos – Õhutemperatuur on -5..+7°C

Neljapäev.

Päeval: Pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab vihma ja lörtsi, keskpäeval lääne poolt alates saju tõenäosus väheneb ja pilvkate hõreneb. Puhub edela- ja läänetuul 4-10, rannikul kuni 14 m/s, õhtuks nõrgeneb. Õhutemperatuur on +2..+4°C, õhtu poole langeb

 

Reede.

Öösel: Vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab veidi. Puhub läänekaare tuul 2-8, öö hakul rannikul kuni 11 m/s. Õhutemperatuur on -1..-4, rannikul kohati kuni +2°C.

Päeval: Vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab veidi. Puhub läänekaare tuul 2-8 m/s. Õhutemperatuur on 0..+4°C.

 

Laupäev.

Öösel: Vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub läänekaare tuul 2-8 m/s, pärast keskööd tugevneb lõuna- ja edelatuul 4-10, rannikul puhanguti kuni 14 m/s. Õhutemperatuur on 0..-5, rannikul kohati kuni +2°C.

Päeval: Pilves selgimistega ilm. Pärastlõunal hakkab saartelt alates vihma ja lörtsi sadama, Ida-Eestis tuleb ka lund. On jäiteoht. Puhub lõuna- ja edelatuul 4-9, puhanguti kuni 15, saartel ja rannikul 9-14, puhanguti kuni 20 m/s. Õhutemperatuur on +1..+4°C.

 

Pühapäev.

Öösel: Pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab vihma ja lörtsi, Ida-Eestis ka lund, pärast keskööd saju tõenäosus väheneb. Puhub lõuna- ja edelatuul 5-10, rannikul puhanguti 15 m/s, hommikul tugevneb järk-järgult. õhutemperatuur on 0..+4°C.

Päeval:  Pilves ilm. Hommikul jõuab saartele uus sajuala, mis levib vihma ja lörtsina mandrile. Puhub lõunatuul 7-12, puhanguti 17, rannikualadel 12-17, puhanguti kuni 25 m/s. Õhutemperatuur on +3..+7°C

Seotud teemad