4 ööpäeva prognoos – Mitmel pool sajab vihma, õhutemperatuur on -1 ..+10°C.

ööpäeva prognoos – Mitmel pool sajab vihma, õhutemperatuur on -1 ..+10°C.">

Esmaspäev.


Päeval: Pilves selgimistega ilm. Kohati sajab vähest vihma. Puhub läänekaare tuul 2-8, Soome lahe ääres iiliti kuni 12 m/s. Õhutemperatuur on 3..6°C.

 

Teisipäev.


Öösel: Pilves selgimistega ilm. Kohati sajab vähest vihma. Öö hakul puhub läänekaare tuul, pärast keskööd pöördub lõunakaarde 2-7 m/s. Hommikul tugevneb saartel ja läänerannikul lõuna- ja kagutuul 5-10, puhanguti kuni 15 m/s. Õhutemperatuur on -1..+5°C.

Päeval: Pilves selgimistega olulise sajuta ilm. Pärastlõunal pilvisus tiheneb ja õhtupoolikul jõuab saartele tihedam sajuala, mis laieneb üle Eesti kirdesse. Sajab vihma, kohati võib sekka tulla ka lörtsi. Puhub lõuna- ja kagutuul 5-12, rannikul puhanguti 15, saartel 18 m/s. Õhutemperatuur on 3..8°C.

 

Kolmapäev.

Öösel: Valdavalt pilves ilm. Mitmel pool sajab vihma. Puhub lõuna- ja kagutuul 5-11, rannikul puhanguti 14 m/s. Õhutemperatuur on 3..8°C.


Päeval: Pilves ilm ja sajab vihma. Puhub lõunakaare tuul 3-9, rannikul puhanguti 12 m/s, õhtuks saartel vaibub ja on muutlik. Õhutemperatuur on 5..9°C.

 

Neljapäev.

Öösel: Pilves selgimistega ilm. Ajuti sajab vihma. Puhub muutliku suunaga tuul 2-7 m/s. Õhutemperatuur on 3..6, Ida-Eestis kuni 9°C.

Päeval: Pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab vihma, pärastlõunal lääne poolt alates saju võimalus väheneb. Puhub muutliku suunaga tuul 2-7 m/s. Õhutemperatuur on 5..10°C


admin

Seotud teemad