30 poissi ja tüdrukut. 1 pedofiil. Laste hea sõber osutus ohtlikuks kurjategijaks

Tätoveerimissalongi pidanud mees lubas lastele tasuta tätokaid, andis neile kärakat ja uimasteid ning vedas lõpuks mõned voodisse.

artus Veski tänaval, otse Riigikohtu ajutise hoone kõrval kössitab kahekordne, veidi väsinud välimusega luitunudroheline puitmaja. See paistab olevat tühi, paar seinale toetatud metallvõrgust piiret annavad märku remondikavast.

Kaks aastat tagasi töötas seal tätoveerimissalong Tattoosky. Seda pidas Urmas Valge(52). Käekirja põhjal võiks teda pidada eriti hea õppe­edukusega tüdrukuks – niivõrd selge ja ühtlane on tema kirjaviis. Kuid tegelikult on mees rokkar. Aastaid tagasi kirjutas ta laule metallibändile Nekropol ja mängis seal kitarri. Kuni hiljutise ajani kandis ta tumedaid rõivaid.

Politsei ja prokuratuur said tähistada oma viimase aja üht suuremat töövõitu, sest eriti ohtlik pedofiil õnnestus väga pikaks ajaks trellide taha sulgeda.

Tätoveerijana oli Valgel kahetine maine. Mõned inimesed kiitsid, teised hoiatasid tema eest. „Tihtilugu oli tal ka tätoveerimise ajal õllepudel kõrval kätevärina tõttu,“ kirjutas üks kommentaator veebilehel Buduaar.ee. Suvel 2014 avaldas Postimees loo, kuidas Tattooskysse läinud teismeline tüdruk avastas, et tätoveerijal olid lõhnad küljes. „Hommikul olid mul tõepoolest jääknähud,“ tunnistas tätoveerija ajakirjanikule.

Loe edasi: /ekspress.delfi.ee

Foto: Politsei

Martin

Seotud teemad

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga