Advertisements
banner

Horoskoop – Neljapäev 13 juuni

Jäär 21. märts – 20. aprill
Võimalik, et puutute täna kokku selliste probleemidega nagu depressioon, närvilisus ja üksindus. Otsige suhet iseendaga, püüdke end üles leida.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Nüüd on suurenenud teie vajadus romantika ja armastuse järele. Tõenäoliselt läheb teil selles küsimuses hästi ning leiate omale kaaslase.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Peate tähtsaks teiste arvamust ja üritate olla neile meelepärane. Ootate tunnustust, kuid jääge siiski iseendaks ja püüdke olla enesekindlam.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Olete täna üliaktiivne ning liigute sirgjooneliselt eesmärkide realiseerimise poole. Naudite ekstreemsusi ja enese proovilepanekut. Saavutate edu.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Otsite kaastunnet ja headust, kuid püüdke hoiduda enesehaletsusse laskumisest. Soovitatav veeta tänane päev koos mõne usaldusväärse sõbraga.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Saavutate populaarsuse, kui oskate väljendada sobival ajal ümbruskonnale vastuvõetavaid mõtteid. Täna on soodustatud on loominguline tegevus.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Püüdke täna pöörata tähelepanu sellele, mida ja kellele te räägite. Pidage meeles, et igaühte ei saa usaldada. Hea päev kodu kaunistamiseks.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Kipute täna olema liiga mentaalne ning veidi ebalev ja usaldamatu oma kaaslaste suhtes. Püüdke toetuda oma teadmistele, kuid samas kuulake ka intuitsiooni!

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Võimalik, et puutute täna kokku isikutega, kes stimuleerivad teie arenguvõimalusi. Avanevad ootamatud võimalused ja uued innustavad suhted.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Võimalik, et satute täna olukorda, kus olete kaudselt seotud mõne oma tuttava poolt tehtud apsakaga. Teile langeb oodatust suurem tähelepanu.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Olete täna inimeste suhtes pelglik ning võõristav. Teil on tavalisest raskem leida teiste inimestega ühist keelt. Hea päev iseseisvaks tegutsemiseks.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Päev toob teile head võimalused enese teostamiseks. Kui olete loominguinimene, peaksite kindlasti püüdma mõne uue idee rakendamist ka praktiliselt.
Advertisements

Kommentaarid

kommentaari

Seotud märksõnad
Sulle võivad ka meeldida need ...