banner

Horoskoop – Neljapäev 13 juuni

Jäär 21. märts – 20. aprill
Võimalik, et puutute täna kokku selliste probleemidega nagu depressioon, närvilisus ja üksindus. Otsige suhet iseendaga, püüdke end üles leida.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Nüüd on suurenenud teie vajadus romantika ja armastuse järele. Tõenäoliselt läheb teil selles küsimuses hästi ning leiate omale kaaslase.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Peate tähtsaks teiste arvamust ja üritate olla neile meelepärane. Ootate tunnustust, kuid jääge siiski iseendaks ja püüdke olla enesekindlam.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Olete täna üliaktiivne ning liigute sirgjooneliselt eesmärkide realiseerimise poole. Naudite ekstreemsusi ja enese proovilepanekut. Saavutate edu.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Otsite kaastunnet ja headust, kuid püüdke hoiduda enesehaletsusse laskumisest. Soovitatav veeta tänane päev koos mõne usaldusväärse sõbraga.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Saavutate populaarsuse, kui oskate väljendada sobival ajal ümbruskonnale vastuvõetavaid mõtteid. Täna on soodustatud on loominguline tegevus.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Püüdke täna pöörata tähelepanu sellele, mida ja kellele te räägite. Pidage meeles, et igaühte ei saa usaldada. Hea päev kodu kaunistamiseks.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Kipute täna olema liiga mentaalne ning veidi ebalev ja usaldamatu oma kaaslaste suhtes. Püüdke toetuda oma teadmistele, kuid samas kuulake ka intuitsiooni!

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Võimalik, et puutute täna kokku isikutega, kes stimuleerivad teie arenguvõimalusi. Avanevad ootamatud võimalused ja uued innustavad suhted.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Võimalik, et satute täna olukorda, kus olete kaudselt seotud mõne oma tuttava poolt tehtud apsakaga. Teile langeb oodatust suurem tähelepanu.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Olete täna inimeste suhtes pelglik ning võõristav. Teil on tavalisest raskem leida teiste inimestega ühist keelt. Hea päev iseseisvaks tegutsemiseks.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Päev toob teile head võimalused enese teostamiseks. Kui olete loominguinimene, peaksite kindlasti püüdma mõne uue idee rakendamist ka praktiliselt.

Kommentaarid

kommentaari

Tags Related
You may also like