banner

Horoskoop – Esmaspäev 27 mai

Jäär 21. märts – 20. aprill
Täna on hea päev võtta midagi huvitavat ja seltskondlikku ette. Planeediseisud soosivad maade avastamist, uute ideede rakendamist ja reisimist.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Kipute täna ennast alla suruma ja enesele valetama oma tunnete kohta. Võimalik, et tunnete täiesti asjatut häbitunnet. Leidke võimalus lõõgastumiseks.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Olete täna tavalisest jutukam ja aktiivsem. Suhtlete hea meelega kõigiga, kes ette juhtuvad, kuid samas jääb teie olemine veidi pealiskaudseks.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Võimalik, et seisate täna silmitsi oma komplekside ja hirmudega. Nüüd on hea võimalus ennast ületada ja proovile panna. Püüdke vältida agressiivsust.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Täna suureneb teie soov ennast teistega jagada. Püüate saavutada harmoonilist ja rahulikku õhkkonda. Hea aeg koostöö tegemiseks ja läbirääkimisteks.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Võimalik, et puutute täna kokku inimestega, kellel on elutarkust ja kogemust tunduvalt rohkem, kui teil. Püüdke jääda kuulaja ning õppija rolli!

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Tänane päev võib kujuneda üheks lähiaja meeldivamaks ja romantilisemaks, kuid seda eelkõige juhul, kui suudate üle olla oma tavalisest laiskusest.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Peaksite täna suuremat tähelepanu pöörama enesedistsipliinile. Vältige otsuse tegemist seal, kus te eneses päris kindel veel pole. Hea aeg omaette olemiseks.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Võimalik, et eneserealiseerimine nõuab teilt täna hiiglaslikke jõupingutusi, ning tunnete ennast seetõttu rusutuna. Tegelege täna millegi lihtsaga.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Kaldute täna olema reserveeritum, kui tavaliselt ning seetõttu on inimestel teiega raskem suhelda. Hea päev õppimiseks ja vaimsete asjadega tegelemiseks.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Püüdke täna vältida uute projektide ning ettevõtmiste alustamist, tegelege parem perekondlike ja koduga seotud kohustustega. Paranevad suhted vanematega.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts

Teie meeleolu on täna veidi kõikuv. Tänu sellisele ebastabiilsusele võivad tekkida probleemid koostöö tegemisel. Nüüd on kasulikum olla sõltumatu.

Kommentaarid

kommentaari

Seotud märksõnad
Sulle võivad ka meeldida need ...

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com