12 mehetüüpi, kellega targad naised kunagi kohtingule ei läheks

2 mehetüüpi, kellega targad naised kunagi kohtingule ei läheks">

Kas käid kohtamas mehega, kuid sul on tema osas kahtlusi? Võimalik, et teised naised saavad aidata sul otsustada, kas ta tõepoolest väärib kohtinguid sinuga või mitte. Siin on 12 mehetüüpi, kellega targad naised kunagi kohtamas ei käiks.


1. Mehed, kellele on raha kinnisideeks

Ilmselgelt ei ole mehed, kellel on ambitsiooni palju raha teenida, halb valik. Kuid probleem seisneb selles, et sellistel meestel muutub raha alatihti niivõrd suurel määral kinnisideeks, et nad hakkavad raha väärtustama rohkem kui mis tahes muud oma elus, sealhulgas partnereid. Ning usu meid, sa ei soovi olla sellise mehe tüdruksõber või naine. Hoolimata kogu kullast ja karrast su elus.

2. Uhked mehed

Pisut uhkust on seksikas, miks ka mitte, kuid kuskilt peab jooksma piir. Tõeliselt uhkust täis mehed võivad suhte alguses pakkuda põnevust, kuid hiljem muutuvad nad väljakannatamatuks. Nad asetavad tihti oma vajadused sinu omadest ettepoole, pannes sind tundma üksiku ja vähetähtsana. Enamik naisi otsustab sellistest meestest eemale hoida, võib-olla peaksid seda tegema sinagi …

3. Mehed, kes kannavad liiga palju lõhnavett

Liigse lõhnavee kandmine viitab ühele kahest: kas mehel on oma välimus kinnisideeks või ta lihtsalt maitselage. Igal juhul on sul parem ilma temata. Vähemalt seda soovitavad teised naised.


4. Mustade küünealustega mehed

Otse loomulikult ei ole midagi viga selles, kui käed töö tegemisel mustaks saavad, kuid kui mees ilmub kohtingule mustade küünealustega, on selge see, et ta kas lihtsalt ei hooli sinust piisavalt või on üldiselt lohaka ja räpase eluviisiga.Teised naised ütlevad: hoia eemale!

5. Rassistlikud mehed

See punkt ei vaja üksikasjalikumat selgitust: rassism on halb ja rassistlikud mehed on sama halvad.

6. Mehed, kes vihkavad lemmikloomi

Ütlusel, et inimestele, kellele ei meeldi lemmikloomad, ei meeldi ka inimesed, on teatud tõepõhi all. Mida lemmikloomade juures mitte armastada? Jaa, nad võivad mõnikord halvasti lõhnata ja nõuda palju tähelepanu, kuid nad armastavad tingimusteta. Ülalkirjeldatud mees vast selleks võimeline ei ole.

7. Mehed, kes räägivad ainult iseendast

Meestele meeldib oma kordaminekutest rääkida, see on fakt. Kuid on erinevus, kas ta räägib enda saavutustest, andes ka sulle võimaluse rääkida, või räägib kogu aeg ainult endast. Mehed, kes ei ole alguses sinust huvitatud, et ole sinust huvitatud ka hiljem.

8. Mehed, kes ei hooli oma tervisest

See viitab, et ta on elukvaliteedi suhtes üldiselt ükskõikne ja asetab mehe võimekuse sinust hoolt kanda küsimärgi alla. Selles pole midagi valesti, kui mehel on paar lisakilo või ta joob mõnikord õlut, kuid ahelsuitsetajad, uimastikasutajad ja laisad tugitoolisportlased tõenäoliselt su päevi helgeks ja säravaks ei muuda.


9. Ropendavad mehed

Jah, me kõik ropendame vahetevahel, kuid meestel, kes alatihti ropendavad sinu ees suhte algusjärgus, on lihtsalt halvad kombed. Ning halvad kombed ei piirdu tavaliselt ainult ropendamisega, seega ära eelda sellisest mehest härrasmeest, kes kohtleb sind printsessina.

10. Ebakindlad mehed

Mehed, kes on sinuga kohtamas käies suhtlemisel ebakindlad, on suure tõenäosusega ebakindlad ka muudes küsimustes, kui teie suhe edasi areneb. Küsimustes nagu kas ta ikka soovib sinuga koos olla või seks. Väga ebakindlad mehed on sügaval sisimas ikka veel poisid ning poisikesed ei hoia sind kaua õnneliku ja rahulolevana.

11. Mehed, kes söövad nagu sead

Kui jätame terviseaspekti kõrvale, on sea moodi söömine lihtsalt ebaseksikas. Mees, kellega kohtamas käid, peaks su jaoks siiski atraktiivne olema, seega säästa end vaevast ja jäta ta üksi laua taha sellega, mida ta kõige rohkem armastab – oma taldrikutäiega.

12. Mehed, kes joovad liigselt

Kohtingul on joogi nautimine tegelikult hea mõte, sest see aitab teil mõlemal lõõgastuda ning saata mööda esmane kohmakas ja piinlikke vaikusi täis etapp. Kuid kui mees joob õhtu jooksul oma kolmandat või neljandat õlut, on see selge märk, et ta lihtsalt ei ole hea suhte jaoks piisavalt küps või tal on alkoholiprobleem. Igal juhul on sul üksi parem.

Foto: Drew Hays@drew_hays


Elulife

Seotud teemad