12 asja, mida iga mees vajab.

 12 asja, mida iga mees vajab.

Mehed ja naised – mõlemad on põhimõtteliselt sarnased, kuid samas tundub, et nii erinevad… 

Arvatavasti tahab iga naine teada, mida mees tegelikult soovib ja millest unistab. Kahjuks, on see hetkel võimatu.

Me saame ainult arutleda, aga seegi annab mõnda. 12 asja, mida iga mees tahaks.

 

  1. Igal inimesel on oma vajadused – primaarsed(toit, uni, paljunemine) ja sekundaarsed(armastus, sõprus jne). Mehed ei ole erandid: esiteks vajavad ka nemad toitu. Kui mees jõuab kell viis koju(surmväsinud pärast rasket tööpäeva), siis ainuke, millest ta suudab mõelda, on maitsev õhtusöök. Andke mehele, mida ta tahab, sest sellest ei saa üle ega ümber – algul rahuldatakse esmased, alles siis ülejäänud vajadused. “Mida maitsvam söök, seda kuumem armastus” – seda teab iga perenaine.

 

2. Oma iseloomult on mees igavene võitleja, aktivist ja hankija. Ta teenib perekonnale elatist, võtab kogu vastutuse enda peale ja mõtleb kõige raskemate küsimuste üle. Tema elu möödub metsikus rütmis. Aga vaatamata sellele pidevale jooksmisele, tahab iga mees, et tal oleks kodu, kus teda alati oodatakse. Kodus tahab ta nautida rahulikku perekonnaelu, sellepärast hindavadki peaaegu kõik mehed naisi, kes suudavad luua mõnusa õhkkonna.

 

 

3. Veel üks sagedane soov on siiras soov jätta endast jälje siia maailma. Isegi kui mees on nooruses tuulepäine, tahab ta veidi vanemana lapsi saada. Aga pea meeles, ta tahab, et lapsed OLEKSID, kasvatamisega tegelemise soov ilmneb ainult vähestel.

 

 

4. Loogiline, et üks mehe soovidest-vajadustest on seks(paljud naised arvavad, et see ongi meeste ainuke soov). Ütleme, et seks on temale sama tähtis ja vajalik kui toit, vesi ja õhk. Kui seksi on vähe, muutub ta õigepea tigedaks, kergesti ärrituvaks ja agressiivseks.

 

 

5. Mees on tavaline inimene, kes tunneb rõõmu oma saavutustest. Ta tahab, et tema välimus oleks võimas ja aukartustäratav.Püütakse suurendada lihasmassi või tegeleda erinevate spordialadega – kõik see tuleneb eneseteostamise soovist.

 

 

6. Iidsetest aegadest oli mehel võitluse instinkt. Alguses võideldi maa-ala, siis naiste ja võimu pärast. Tänapäeval avaldub see haruldastes kaklustes või siis suurtes ja kavalates plaanides. Tema jaoks ei ole tähtis kaklus kui protsess, vaid hoopis olulisem on tulemus. Laske tal mõnikord tunda end oma päästja ja kangelasena: see tõstab tema enesehinnangut. Olla enesekindla mehe kõrval on puhas nauding.

 

7. Kui ebaaus see ka ei oleks, tahab iga mees tunduda naistest targemana. Talle ei meeldi, kui naine on temast üle, nii et laske tal mõnikord olla intelligentsem, oma tarkust aga jätame endale(meie ju teame, kes on tegelikult targemJ)

 

8. Vajadus õrnuse ja hoolitsuse järele. Oma sisemuses on iga mees väike poiss, kes vajab hellust isegi palju rohkem kui naine. Parem, kui ta saab selle meie, mitte aga oma sekretäri käest, eks?

 

 

9. Ülitähtis on rahaline heaolu. Jutt ei käi elatusmiinimumist: vaid mida rohkem on raha, seda parem. Kui mehel on piisavalt palju raha, siis peab ta ennast isiksuseks.

 

 

10. Vajadus seikluste, muutuste ja avastuste järele – igaüks vajab mõnikord oma adrenaliinisüsta.

 

 

11. Iga mees unistab luksuslikust autost. Isegi siis, kui tal pole autojuhiluba ja sõita ta ei oska, vajab ta seda suurt rauast looma.

 

 

12. Viimane meie nimekirjas, aga mitte tähtsuse poolest on soov olla armastatud! Iga naise kohustus on rahuldada seda kõige tähtsamat vajadust!

Pea meeles, perekonnaõnne saavutamiseks, peate vastastikku rahuldama teineteise vajadusi. Siis läheb kõik hästi!

Seotud teemad