10 kõige tobedamat seksinippi

 10  kõige tobedamat seksinippi

Kas sulle meeldib lugeda seksinippide kohta? Suurepärane, järelikult meeldib sulle asju põnevamaks muuta, ning mis võiks olla parem abimees kui hea nõu. Kuid seksinõuanded pole alati head – mõned on lihtsalt õudsed ning neid ei tohiks sa kunagi järele proovida. Millised nipid panevad su kaaslase appi karjudes ukse poole jooksma? Kui tahad teda voodis hoida, siis loe edasi…

Nõuanne nr. 1: Enne oraalseksi võta sõõm kuuma vett, nii kuuma kui kannatad

Esiteks – milleks? Jah, oraalseksi saab alati põnevamaks muuta, aga miks mitte proovida seda teha ilma kohutava valu ja potentsiaalsete vigastusteta? Oled kindlasti juba aru saanud, et sinu intiimpiirkond on üpris tundlik, seega ehk pole sellele ülikuuma vee kallamine just kõige parem mõte.

Nõuanne nr. 2: Masseeri partneri selga taignarulliga

Ai. No mille jaoks seda veel vaja on? Partneri selja kätega masseerimine on seksikas, sensuaalne ja väga lõbus, kuid taignarulli kasutades on see lihtsalt valus. Meenutame sulle siinkohal, et taignal ei ole tavaliselt luid, nii et taignarulli kasutamine hariliku luude-kontidega inimese peal võib olla üpris ebameeldiv. Las taignarull jääda küpsetamise jaoks ning masseeri oma kallimat omaenda kätega!

Nõuanne nr. 3: Proovi leida tema eesnääre, kui ta seda kõige vähem ootab

Vaevalt küll. Jah, mõned eksperdid ütlevad, et meeste G-punkt asub eesnäärme lähedal, ning jah, sinna pääseb vaid üht teed pidi – kuid ära seda teed ette võta. Eriti siis, kui ta seda kõige vähem ootab, sest see võib olla üpriski ebameeldiv üllatus. Kui seda tõesti proovida tahad, siis küsi talt enne – ning ära käi peale.

Nõuanne nr. 4: Puhu täis üks õhupall ning lase sellest õhk aeglaselt välja üksteise palja ihu peale

Kellegi peas kõlas see ilmselt lõbusana, kui see aga valjusti välja öelda – ning eriti kui seda proovida – on see ikka päris totakas. Tegemist on siiski seksi, mitte laste sünnipäevapeoga. Seega jäta see nõuanne – ning muud sarnased nõuanded – vahele ning jää tõelistele nippidele truuks.

Nõuanne nr. 5: Pane sõõrik tema erilise koha ümber ning söö see ära

Einoh. Voodis saab toiduga põnevaid mänge mängida küll, kuid sõõriku söömine „selle” koha ümbert pole üks neist. Lisaks tekib puru ja kõik hakkab kleepuma ja seda mitte heas mõttes. Kui üks teist tahab sõõrikut, tuleks seda süüa köögis – või voodis PÄRAST seksi.

Nõuanne nr. 6: Näppa oma lastelt lauamänge ning mängige selle seksikaid versioone

See võib olla hea idee, kuid ainult siis, kui te olete rahadega väga hädas ning ei saa endale omi mänge lubada. Muidu aga tuletage meelde, et olete täiskasvanud inimesed ning saate endale ise lauamänge osta. Loogiline, kas pole?

Nõuanne nr. 7: Kalla naise kõhu peale piparmündinapsi ja puhu

Me pole päris kindlad, mida sellega ette võtta. Esiteks, piparmündinaps? Kes seda joob? Ning teiseks, mida sellega saavutada üritatakse? Jah, piparmünt ja puhumine tekitavad suriseva tunde, aga see pole eriti seksikas. Nii et ära parem ürita.

Nõuanne nr. 8: Sperma sisaldab tsinki ja kaltsiumi ning on seega hea sinu hammastele

Ja siis? Kui sa just ei plaani spermaga hambaid hakata pesema, on see nõuanne täiesti kasutu. Kui sulle sperma maitse juba alguses ei meeldinud, siis see nõuanne sinu meelt ilmselt ei muuda. Lõppude lõpuks on saadaval palju hambapastasid, milles on samad koostisosad ning millel on värskete maasikate või värske mündi, mitte sperma maitse.

Nõuanne nr. 9: Kui tahate väga seksida, siis proovige esmalt üksteise riideid hammastega eemaldada

Tõesti? Miks? Kui te just ei murdnud oma mõlemat käeluud, pole mingit põhjust, miks see peaks hea mõte olema. Muidugi on naudingu edasilükkamises omajagu maagiat, kuid see pole selle jaoks kindlasti parim viis. Ning kui tõesti väga seksida tahate, siis suure tõenäosusega murrate partnerilt meeleheitlikult riideid seljast tõmmates oma hambad ära.

Nõuanne nr. 10: Pane partneri intiimpiirkonnale vürtsikat kastet

Kust alustada… Sa vist juba saad aru, milles probleem, eks ole? Kui mitte… Noh – sellisel juhul võid ise järele proovida, kuid luba, et annad meile teada, kuidas see sulle meeldis. Me jääme ootama.

Fotot:Velizar Ivanov@lycan

Seotud teemad