04.02. 4 ööpäeva prognoos – Õhutemperatuur on -8..+3°C

 04.02. 4 ööpäeva prognoos – Õhutemperatuur on -8..+3°C

Teisipäev.

Päeval: Selge ja vähese pilvisusega sajuta ilm, õhtul on saartel pilvi enam. Puhub põhjakaare tuul 2-8, põhjarannikul puhanguti 12 m/s, Virumaa rannikul loode- ja põhjatuul 7-11, puhanguti kuni 16 m/s. Õhutemperatuur on -3..+1°C. Teed on libedad

 

Kolmapäev.

Öösel: Vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Lääne-Eestis sajab vähest lund. Puhub läänekaare tuul 2-8, hommikuks tugevneb saartel ja rannikul loode- ja läänetuul 6-11, puhanguti 15 m/s. Õhutemperatuur on -3..-8, saarte rannikul kohati 0°C.

Päeval: Pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab lund, Lääne-Eestis ka lörtsi. Puhub lääne- ja loodetuul 5-11, saartel ja rannikul puhanguti 15 m/s. Õhutemperatuur on Ida-Eestis -2..+1, Lääne-Eestis +1..+3°C.

 

Neljapäev.

Öösel: Pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab lund, saartel ja läänerannikul lörtsi ja vihma. Hommikul pilvisus hõreneb ja saju võimalus väheneb. Puhub loode- ja läänetuul, pärast keskööd loode- ja põhjatuul 6-12, rannikul puhanguti kuni 18 m/s. Õhutemperatuur on -1..-5, saarte rannikul kohati +1°C.

Päeval: Ennelõunal on lõuna pool vahelduva pilvisusega ilm ja kohati sajab vähest lund ja lörtsi. Pärastlõunal on kõikjal selge või vähese pilvisusega sajuta ilm. Puhub põhja- ja loodetuul 6-12, rannikul puhanguti kuni 18 m/s. Õhutemperatuur on 0..-4°C.

 

Reede.

Öösel: Selge või vähese pilvisusega sajuta ilm. Puhub loode- ja põhjatuul 6-12, rannikul puhanguti kuni 18 m/s, pärast keskööd põhjakaare tuul nõrgeneb. Õhutemperatuur on -3..-8, saarte rannikul kohati 0°C.

Päeval: Selge või vähese pilvisusega sajuta ilm, pärastlõunal pilvisus tiheneb ja õhtul jõuab saartele lume- ja lörtsisadu. Tuul pöördub põhjakaarest edelasse 2-8, õhtul põhjarannikul puhanguti 12 m/s. Õhutemperatuur on -1..-4, saarte rannikul kuni +1°C.

Seotud teemad